przyjaciółki, kobieta

i

Autor: pixabay.com

CIEKAWOSTKI

Brunetka, blondynka czy ruda - co oznacza Twój kolor włosów? Będziesz w szoku!

2024-04-03 11:05

Brunetki, blondynki, ja wszystkie Was dziewczynki całować chcę - tak o kobietach śpiewał Jan Kiepura i być może coś faktycznie w tym jest! Zastanawiasz się co kolor włosów mówi o Twojej osobie? Należysz do grona odważnych kobiet, czy może tych bardzo emocjonalnych? Zdradzamy Ci te tajemnice - sprawdź, ile jest w tym prawdy! Co kolor to inna cecha charakteru.

Brunetka, ruda, czy blondynka? Okazuje się, że kolor włosów jest nie tylko naszą wizytówką, ale skrywa w sobie także wiele tajemnic. Choć z kabaretów i dowcipów blondynka kojarzy się raczej nie z najinteligentniejszą osobą, a ruda z fałszywą - to pod tymi barwami włosów, kryją się całkiem inne cechy charakteru. Blondynka jest zdecydowanie żywiołem powietrza, co oznacza, że jest niesamowicie zabawna i odważna, a do tego przyciąga do siebie mężczyzn, niczym magnes. Blondynka nie potrafi usiedzieć w miejscu i kocha być w centrum uwagi. Nie lubi monotonii i szybko się nudzi, dlatego już wiadomo, dlaczego wszędzie jej pełno. Blondynka kocha rozmawiać z ludźmi i nie ma problemu z nawiązywaniem znajomości. Gorszą cechą kobiety o blond włosach jest poczucie humoru, które podpasuje tylko nielicznym, a to wszystko ze względu na cięte dowcipy. A jakie tajemnice skrywa w sobie brunetka i ruda?

ZOBACZ TAKŻE: Poprawne mycie włosów szamponem. Większość z nas robi to źle!

Aktor "Na Wspólnej" zafundował sobie nową sylwetkę i... nowe włosy. Teraz kusi bujną czupryną

Co mówi o Tobie kolor włosów?

Brunetka to żywioł ziemi i chodzi tu nie tylko o podobną barwę, ale także o spokój wewnętrzny. Kobieta, która z natury jest brunetką ma dobre i wielkie serce. Dodatkowo jest niesamowicie emocjonalna, czuła i delikatna, jednak kiedy ktoś zajdzie jej za skórę, potrafi pokazać pazur. Jeśli ma jakieś problemy dużo myśli i analizuje, ponieważ zawsze chce wyjść z kłopotów z chłodną głową. Brunetka jest silnie związana ze swoją rodziną i domem, a kiedy nie widzi bliskich kilka dni, bardzo za nimi tęskni. Najważniejsza jest dla niej szczerość i budowanie prawdziwych relacji. Czasami chciałaby zbawić cały świat i zapomina by myśleć o sobie w pierwszej kolejności.

Kobieta o rudych włosach to żywioł ognia, dzięki któremu ma niesamowitą energię i chęć do działania. Często zaskakuje innych, ale także samą siebie. Nie lubi siedzieć w miejscu, a każdą sprawę musi pociągnąć do końca i dopiąć wszystko na ostatni guzik. Kobieta o rudych włosach ma wielki dar kreatywności, w związku z czym jest skazana na sukces. Nowe doświadczenia docenia bardziej, a porażki tylko ją budują. Niestety czasami trzeba na nią uważać, bo potrafi być fałszywa.

Jesteś typową czarnulą? Okazuje się, że ten kolor włosów również skrywa tajemnice! Kobieta o czarnych włosach to żywioł wody. Przepełnia ją tajemniczość, ale także ogromne serce pełne miłości. Wyróżnia się delikatnością i ostrożnością, bo nie chce nikogo zranić i najlepiej czują się w towarzystwie wielu osób. Czarnula nie lubi monotonii i samotności, często na jej twarzy panuje uśmiech, a wyrozumiałość to jej drugie imię. Jest ambitna i często znakomicie radzi sobie w pracy.

ZOBACZ TAKŻE: Masz dołeczki w policzkach, piegi lub pieprzyka przy ustach? Sprawdź co to oznacza!

Sonda
Jaki masz kolor włosów?