Czy w lany poniedziałek są otwarte sklepy? Czy zrobimy zakupy 18 kwietnia 2022?

i

Autor: canva.com Czy w lany poniedziałek są otwarte sklepy? Czy zrobimy zakupy 18 kwietnia 2022?

Czy w lany poniedziałek są otwarte sklepy? Czy zrobimy zakupy 18 kwietnia 2022?

2022-04-16 19:00

Czy w lany poniedziałek są otwarte sklepy? Często zadajemy sobie to pytanie i nie jest to nic dziwnego. Sprawdziliśmy dla Was, czy sklepy będą czynne w Lany Poniedziałek 2022. Czy zrobmy zakupy w poniedziałek, 18 kwietnia? Jakie sklepy będą otwarte?

Czy w lany poniedziałek są otwarte sklepy? Czy zrobimy zakupy 18 kwietnia 2022? Te pytania bardzo często pojawiają się wśród osób, które nie zdążyły zrobić zakupów w przedświątecznym tygodniu, lub po prostu skończyło się jedzenie ze świąt Wielkanocnych. Sklepy skróciły swoje godziny otwarcia w sobotę, 17 kwietnia 2022 roku, ponieważ pracownicy również muszą przygotować się do Wielkiejnocy. Warto przypomnieć, że to są tylko dwa dni bez czynnych galerii handlowych i marketów wielkopowierzchniowych. Sprawdziliśmy dla Was jakie sklepy będą otwarte w lany poniedziałek, 18 kwietnia 2022 roku. Gdzie zrobimy zakupy?

Córka B.R.O rozbiła bank! Zosia zaśpiewała hit od sanah

Sławomir - Co jadł w Tajlandii? (Szybkie Pytania)

Czy w lany poniedziałek są otwarte sklepy?

Wielki Poniedziałek, również nazywany popularnie śmigusem dyngusem, to dzień świąteczny. W kalendarzu drugi dzień świąt wielkanocnych oznaczony jest czerwoną kartką. Większość sklepów w związku z tym będzie zamknięta w tym dniu.

  • Auchan w Niedzielę Wielkanocną: zamknięty
  • Lidl w Niedzielę Wielkanocną: zamknięty
  • Biedronka w Niedzielę Wielkanocną: zamknięta
  • Kaufland w Niedzielę Wielkanocną: zamknięty
  • Netto w Niedzielę Wielkanocną: zamknięte
  • Aldi w Niedzielę Wielkanocną: zamknięty
  • Carrefour w Niedzielę Wielkanocną: zamknięty

Jakie sklepy są otwarte 18 kwietnia 2022?

Jakie sklepy są otwarte i czy zrobimy zakupy w poniedziałek, 18 kwietnia 2022 roku? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Mianowicie otwarte będą  te sklepy, w których za ladą stanie właściciel. Wszystko wskazuje na to, że większość osiedlowych punktów handlowych może być czynna. Warto tylko pamiętać, że godziny otwarcia mogą być inne, niż w dni powszednie.

Quiz: O tych miastach napisano piosenki

Pytanie 1 z 15
Kora śpiewała, że "podróżować jest bosko" i chciałaby "pojechać do Europy, lub jeszcze dalej, do __________". Jakie miasto miała na myśli?