Czy Polacy wyjdą z grupy? Jakie będzie dla nas EURO 2020?

i

Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS Czy Polacy wyjdą z grupy? Jakie będzie dla nas EURO 2020? MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS

Czy Polacy wyjdą z grupy? Jakie będzie dla nas EURO 2020?

2021-06-10 18:38

Od 11 czerwca rozpoczyna się EURO 2020. Dwadzieścia cztery drużyny zagrają na 11 stadionach. To pierwszy tak zorganizowany turniej w poprzednich latach mistrzostwa były rozgrywane w jednym lub dwóch krajach.

Czy Polacy wyjdą z grupy? Jakie będzie dla nas EURO 2020? Polska reprezentacja znalazła się w grupie E. Zmierzy się ze Słowacją, Hiszpanią i Szwecją. Najtrudniejszą przeprawą ma być mecz z piłkarzami Luisa Enrique. Zespół z Półwyspu Iberyjskiego jest zdecydowanym faworytem do zajęcia pierwszego miejsca w tej grupie. Polska swój pierwszy mecz na EURO rozegra 14 czerwca ze Słowacją. Drugie spotkanie zagramy 19 czerwca z Hiszpanami. 23 czerwca zagramy ostatni grupowy mecz ze Szwedami. Awans do fazy pucharowej wywalczą dwie najlepsze drużyny z każdej grupy plus cztery najlepsze z trzeciej pozycji.

Robert Lewandowski - wiek, rodzina, zarobki. Co trzeba wiedzieć o naszym reprezentancie na EURO 2021?

Roman Kołtoń WYWRÓŻYŁ Lewandowskiemu, co osiągnie na Euro 2020: „Strzeli...” | Futbologia

Czy Polacy wyjdą z grupy? Jakie będzie dla nas EURO 2020?

Artur Jarząbek w swoim programie SuperNova w samo południe postanowił porozmawiać na ten temat z dziennikarzem sportowym Super Expressu Przemkiem Ofiarą oraz z naszym reporterem Damianem Wilczyńskim. Ofiara powiedział, że to będzie najbardziej szalony turniej piłkarski w historii, rozbity po całej europie. To będzie wielkie wyzwanie dla kibiców i wielkie koszty. Najbardziej szaloną grupa jest grupa A, w której rozgrywa się mecze w Rzymie i Baku. Nikt nie chciał grać w tej grupie i nikt nie chciał do niej trafić.

Euro 2021. GRUPA A: MECZE NA ŻYWO. WYNIKI. Kto z kim gra? [GODZINA, TRANSMISJA, WYNIKI]

Wilczyński mówił, że teraz jedyną opcją na zgarnięcie autografu od naszych piłkarzy jest obecności na otwartym treningu naszej kadry. W godzinę wyprzedało się 5 tysięcy wejściówek, a serwery strony, na której można było je nabyć po prostu stanęły. Całej rozmowy możecie posłuchać poniżej.