sklep, zakupy

i

Autor: canva

OTWARTE SKLEPY

Czy 10.12 jest niedziela handlowa? Sprawdź, które sklepy są otwarte

2023-12-09 13:36

Niedziela handlowa to temat, który co chwilę się przewija. Mamy grudzień, a co za tym idzie? Dwie niedziele handlowe w miesiącu! Polacy zastanawiają się, kiedy są otwarte sklepy w niedzielę i czy najbliższą niedzielą handlową będzie właśnie ta 10 grudnia. Sprawdźcie szczegóły.

Kiedy najbliższa niedziela handlowa? Nad tą kwestią zastanawia się wiele osób. Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W sklepach półki wypełnione są kolorowymi ozdobami na choinkę, światełkami i świątecznymi dekoracjami. Pojawia się coraz więcej prezentów, które w tym okresie Polacy kupują najchętniej. Zabawki dla dzieci, słodycze, sprzęty RTV i AGD, kosmetyki, książki, a także wiele innych przydatnych rzeczy. Niestety nie każdy ma chwilę, aby w tygodniu wyskoczyć do galerii handlowej w poszukiwaniu prezentów pod choinkę, dlatego nic dziwnego, że ostatnio Polacy wyszukują w internecie odpowiedzi na pytanie czy 10.12 jest niedziela handlowa. Mamy dobrą wiadomość. W grudniu 2023 wypadają aż dwie niedziele handlowe i ta najbliższa jest właśnie 10 grudnia. 

Najlepszy prezent od świętego Mikołaja to... #EwelinaPyta

Niedziela handlowa 10 grudnia - godziny otwarcia sklepów [BIEDRONKA, LIDL, AUCHAN]

W jakich godzinach są otwarte sklepy w niedzielę handlową? Polacy najczęściej wybierają się tego dnia do galerii handlowych, ale także do marketów spożywczych takich jak Biedronka, Lidl, Auchan, Netto, czy też Carrefour. W niedzielę 10 grudnia sklepy będą otwarte. Galerie handlowe będą czynne w godzinach 10-20, jednak aby być w stu procentach pewnym, tę informację możemy potwierdzić na stronie internetowej galerii lub dzwoniąc na infolinię. Polaków interesują także godziny otwarcia Biedronki w niedzielę. Większość sklepów czynna jest w godzinach 8-22, jednak niektóre funkcjonują tylko od 8-20.

ZOBACZ TAKŻE: Elżbieta Romanowska kiedyś i dziś. Tak zmieniła się prowadząca "Nasz nowy dom"