Cristiano Ronaldo: mój mały chłopiec odszedł. Wyznanie piłkarza po śmierci synka

i

Autor: AP PHOTO/JON SUPER Cristiano Ronaldo: mój mały chłopiec odszedł. Wyznanie piłkarza po śmierci synka

Cristiano Ronaldo: mój mały chłopiec odszedł. Wyznanie piłkarza po śmierci synka

2022-04-19 7:09

Cristiano Ronaldo, jeden z najpopularniejszych piłkarzy na świecie wraz ze swoją partnerką spodziewał się narodzin bliźniąt. Okazało się, że jedno z dzieci niestety nie przeżyło porodu. To poruszyło Portugalczyka, który wydał krótkie oświadczenie w związku z tą smutną wiadomością.

Cristiano Ronaldo: mój mały chłopiec odszedł. Wyznanie piłkarza po śmierci synka. Cristiano Ronaldo do tej pory wychowywał czwórkę dzieci - Cristiano Juniora, Evę Marię, Mateo i Alanę Martinę. Nowo narodzona dziewczynka jest piątym dzieckiem Ronaldo. Trójkę dzieci Portugalczykowi urodziły wynajęte surogatki. Natomiast w listopadzie 2017 roku urodziła jego partnerka Georgina Rodrigruez. Portugalsko-argentyńska para wspólnie wychowuje piątkę dzieci. Dziewczynka, która przeżyła poród, jest drugą wspólną córką Ronaldo i Rodriguez.

Lewandowski, Ronaldo i Ibrahimović – bitwa na OBRZYDLIWIE drogie fury! | Futbologia

Cristiano Ronaldo: mój mały chłopiec odszedł

 Z ogromnym smutkiem musimy ogłosić, że nasz synek odszedł. To największy ból, jaki mogą czuć rodzice. Tylko narodziny naszej córeczki dają nam siłę, aby przeżyć ten moment z odrobiną nadziei i szczęścia. Chcemy podziękować lekarzom i pielęgniarkom za ich fachową opiekę oraz wsparcie. Jesteśmy wszyscy zdruzgotani tą stratą i uprzejmie prosimy o uszanowanie prywatności w tym bardzo trudnym czasie. Synku, jesteś naszym aniołkiem. Zawsze będziemy cię kochać - poinformował Ronaldo w oświadczeniu.

Która gwiazda mogłaby zostać Twoją przyjaciółką?

Pytanie 1 z 11
Co robisz w wolnym czasie?