śnieg

i

Autor: pixabay.com

ŚNIEG

Co zrobić żeby śnieg nie przyklejał się do łopaty? Ten trik ułatwi ci życie!

2024-01-11 8:23

Przyklejony śnieg do łopaty to zmora niejednej osoby. Co zrobić, by lepiej się odśnieżało? Jaki patent zastosować by śnieg nie kleił się do łopaty? Przy ostatnich śnieżycach warto zastosować ten trik, a odśnieżanie podwórka stanie się o wiele przyjemniejsze!

Odśnieżanie chodników, posesji, czy też podwórka zawsze było zmorą dla niejednej osoby. Przy intensywnych opadach śniegu trzeba to robić dosyć częściej, czym można się naprawdę zmęczyć. Podczas odśnieżania wszystkim uprzykrza życie śnieg, który cały czas przykleja się do łopaty. Nie dość, że nasza "maszyna" do odgarniania śniegu staje się cięższa, to jeszcze gorzej zbiera leżący puch na chodniku czy też na podwórku. Co zrobić by uniknąć przyklejającego się śniegu do łopaty? Jeśli zastosujesz ten trik na pewno odśnieżanie, nawet przy intensywnych opadach śniegu, będzie o wiele przyjemniejsze!

ZOBACZ TAKŻE: Ferie 2024 - WSZYSTKIE WOJEWÓDZTWA. Kiedy wypadają ferie w przyszłym roku?

AFERA DODOWA! (WERSOW X FRIZ, ŚWIĄTECZNA PŁYTA JULII ŻUGAJ, GIBBS ZŁOTY CHŁOPAK, ROBERT LEWANDOWSKI) | Maks on Air

Sprawdzone sposoby na klejący się śnieg do łopaty

Zasypało Cię i masz trudności z wyjściem z domu lub z wyjazdem samochodem z garażu lub z podwórka? Rada jest jedna - musisz wziąć łopatę i odśnieżyć chodnik lub podwórko. Co jeśli śnieg jest na tyle uciążliwy, że non stop przykleja się do łopaty? Bardzo ciężka i mozolna praca potrafi dać nam mocno w kość, a denerwujący śnieg przyczepiający się do łopaty, może rozszarpać nam nerwy. Na załączonym filmiku poniżej znajdziesz radę internauty, dzięki której odśnieżanie będzie skuteczne, a do łopaty śnieg na pewno się nie przyczepi! 

Sonda
Lubisz zimę, śnieg i mróz?