Chwile grozy w zoo! Matka rzuciła 3-letnie dziecko na pożarcie. TAKIEJ REAKCJI niedźwiedzia nikt się nie spodziewał!

i

Autor: pexels.com - zdjęcie ilustracyjne Chwile grozy w zoo! Matka rzuciła 3-letnie dziecko na pożarcie. TAKIEJ REAKCJI niedźwiedzia nikt się nie spodziewał!

Chwile grozy w zoo! Matka rzuciła 3-letnie dziecko na pożarcie. TAKIEJ REAKCJI niedźwiedzia nikt się nie spodziewał!

2022-01-29 19:00

Wstrząsająca historia w zoo w Taszkencie (stolicy Uzbekistanu). Kobieta wrzuciła swoją 3-letnią córeczkę do wybiegu dla niedźwiedzi. Przerażeni turyści obawiali się najgorszego... Stało się jednak coś nieprawdopodobnego. O szczegółach zdarzenia przeczytasz w artykule poniżej.

Historia jednocześnie przerażająca i niezwykła wydarzyła się w miniony piątek (28 stycznia) w zoo w Taszkencie (stolicy Uzbekistanu). Młoda kobieta na oczach innych zwiedzających wrzuciła małą dziewczynkę do wybiegu dla niedźwiedzi. — Gdyby zwierzę potraktowało dziecko jak ofiarę, strach pomyśleć, jakby się to skończyło — napisano na facebookowym profilu zoo.

Kaukaski niedźwiedź brunatny o imieniu Zuzu ani myślał jednak atakować dziewczynki. Podszedł do niej spokojnie, powąchał i oddalił się. Wtedy do akcji wkroczyli pracownicy zoo. Zwabili niedźwiedzia w głąb wybiegu, a dziecko zostało ewakuowane i przekazane pod opiekę lekarzy. Mimo upadku z około 5 metrów życie dziecka nie jest zagrożone, jego stan jest stabilny.

— Zoo w Taszkencie pokryje wszystkie wydatki związane z opieką medyczną dziewczynki i życzy jej szybkiego powrotu do zdrowia — czytamy w oświadczeniu zoo opublikowanym w mediach społecznościowych.

Matka dziecka została zatrzymana. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

Alpiniści w strojach bajkowych postaci zjechali na linach z dachu Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Źródło: Chwile grozy w zoo! Matka rzuciła 3-letnie dziecko na pożarcie. TAKIEJ REAKCJI niedźwiedzia nikt się nie spodziewał!