Ceny paliw w Polsce: aktualne. Po ile jest benzyna? Czy są kolejki na stacjach paliw?

i

Autor: Jakub Adamiak Ceny paliw w Polsce: aktualne. Po ile jest benzyna? Czy są kolejki na stacjach paliw?

Ceny paliw w Polsce: aktualne. Po ile jest benzyna? Czy są kolejki na stacjach paliw?

2022-02-25 9:41

Ceny paliw w Polsce poszybowały w górę. Warto pamiętać, że niektóre fotografie mogą być sfałszowane i nie oddawać stanu faktycznego na stacjach benzynowych. Wiele osób szuka w sieci informacji po ile jest benzyna, oraz czy są kolejki na stacjach paliw? Sprawdziliśmy to specjalnie dla Was!

Ceny paliw w Polsce: aktualne. Po ile jest benzyna? Czy są kolejki na stacjach paliw? Odpowiedzi na te pytania szukają osoby, które chcą zatankować samochód, ponieważ obawiają się, że zabraknie benzyny i oleju napędowego w Polsce. Sytuację na stacjach paliw komentuje prezes PKN Orlen Daniel Obajtek, który uspokaja wszystkich zmotoryzowanych - paliwa nie zabraknie. Odpowiedział również na podwyżkę cen na niektórych stacjach benzynowych. Wszystkie obiekty z logotypem Orlenu zostaną pozbawione tego znaku towarowego, jeżeli bez żadnej konsultacji podniosą ceny.

Pomoc dla Ukrainy: Jak można pomóc mieszkańcom Ukrainy?

Wojna na Ukrainie. Kolejki po paliwo

Ceny paliw w Polsce: aktualne: po ile jest benzyna?

Ceny za litr popularnej 95-tki wahają się zależnie od województwa. Zapłacimy od 5,42 do 5,55. Sytuacja z 98-ką przedstawia się inaczej. Najtańsze paliwo jest w województwie pomorskim - za litr płacimy 5,47, najdrożej w opolskim ponieważ tam cena sięga 6,37. Olej napędowy kosztuje aktualnie od 5,47 do 5,51.

Wracają na Ukrainę by walczyć o wolność swojego kraju

Ceny paliw w Polsce: aktualne: czy są kolejki na stacjach paliw?

W wielu miejscach w Polsce tworzą się kolejki na stacjach benzynowych. Warto przypomnieć, że paliwa w naszym kraju nie zabraknie, ponieważ czerpiemy surowce nie tylko z Rosji. Poza tym, Polska ma również spore zapasy na różnego typu nieprzewidziane sytuacje.

Sonda
Czy uważasz, że Rosja może zaatakować Polskę?