Burger Drwala na lotnisku

i

Autor: canva

TO SZOK!

Cena za Burgera Drwala zwala z nóg! Tyle za klasyczną wersję trzeba zapłacić na lotnisku

2023-11-20 9:47

Szał na Burgera Drwala trwa i ma się całkiem dobrze. Smakosze kultowej kanapki ustawiają się w kolejkach, by kupić ją samą lub w zestawie z kręconymi frytkami. W tym roku cena przysmaków jest nieco wyższa niż rok temu, jednak ta na lotnisku przyprawia o zawrót głowy. Nie uwierzysz ile trzeba zapłacić za Burgera Drwala na lotnisku.

Burger Drwala trafił do sprzedaży w wielu wersjach i jest na niego istny szał. Kultową kanapkę można zjeść już nie tylko w wersji klasycznej, ale także z żurawiną, na ostro, z kurczakiem i z chrzanem co jest nowością i zbiera pozytywne opinie wśród konsumentów. Dlaczego jest taki szał na Burgera Drwala? Mimo iż cena kanapki jest wysoka, a sam smakołyk jest dosyć kaloryczny, nie zmienia faktu, że w restauracjach McDonald's ustawia się po nie długa kolejka. Przypomnijmy, że klasyczny Burger Drwala ma około 906 kcal, w tym 51 g tłuszczu, 70 g węglowodanów, 39 g białka i kosztuje 24,90 zł. O trzy złote droży jest Burger Drwala z kurczakiem, natomiast za wersję ostrą, z żurawiną i z chrzanem trzeba zapłacić 28,90 zł. W ofercie jest dostępny także Burger Drwala w zestawie z frytkami, którego cena waha się od 31,90 do 32,90 zł. Dużo? W McDonaldach na lotnisku jest o wiele drożej!

ZOBACZ TAKŻE: Kacperek z Rodzinki.pl ocenił Burgera Drwala. Hit czy kit? Tak nazwałby swoją kanapkę!

Kacperek z Rodzinki.pl ocenia BURGERA DRWALA. Hit czy Kit? #EwelinaPyta

Cena Burgera Drwala na lotnisku szokuje

Zastanawialiście się kiedykolwiek, ile kosztuje Burger Drwala na lotnisku? Tanio nie jest. Oferty McDonaldów na lotniskach różnią się od tych w tradycyjnych restauracjach znajdujących się przy drogach szybkiego ruchu, autostradach, czy też galeriach handlowych. Nie ma w niej zestawów 2 for you, jednak ci którzy uwielbiają Drwale mogą odetchnąć z ulgą. Kultowa kanapka dostępna jest w restauracjach na lotnisku, ale można zakupić ją tylko i wyłącznie w zestawie. Cena to uwaga... ponad 40 złotych! Dokładnie za Burgera Drwala z napojem i powiększonymi frytkami trzeba zapłacić na lotnisku 44,90 zł. Choć cena jest naprawdę wysoka możemy domyślać się, że i tak na taki zestaw na lotnisku skusi się niejedna osoba.

ZOBACZ TAKŻE: Burger Drwala - przepis na kultową kanapkę. Zrobisz ją sam w domu i to o wiele taniej!

Sonda
Skusisz się na Burgera Drwala w tym roku?