najtańszy pączek

i

Autor: canva, materiały prasowe

TŁUSTY CZWARTEK

Cena najtańszego pączka w Polsce. Tyle trzeba zapłacić za przekąskę w Tłusty czwartek

2024-02-08 11:36

Tłusty czwartek to dzień, gdy polskie stoły uginają się pod ciężarem pączków, a nasze domy są przepełnione zapachem słodkich wypieków. Zastanawiacie się, ile kosztuje najtańszy pączek w Polsce? Będziecie zaskoczeni. Tyle trzeba zapłacić za przekąskę w Tłusty czwartek!

Lidl Polska już od drugiej połowy stycznia, w oczekiwaniu na Tłusty Czwartek, zainicjował zmysłową podróż po świecie słodkości w ramach Cukierni w sercu Lidla. To prawdziwa uczta dla podniebienia, wpisująca się w tradycję Tłustego Czwartku. Nieprzypadkowo, gdy koszyk „pącznieje”, cena maleje – tylko w czwartek, 8 lutego, przy zakupie 6 sztuk pączków z  nadzieniem wieloowocowym z Cukierni w sercu Lidla, klienci sklepu mogą cieszyć się ceną zaledwie 0,89 zł za jedną sztukę1! Z kolei kupując 12 sztuk za jednego pączka zapłacimy tylko 0,49 zł/ 1 szt.; cena zmaleje do 0,29 zł za sztukę przy zakupie 24 sztuk. Nie jest to jednak cena najtańszego pączka. Sklep przygotował kolejną promocję, aż szczęka opada!

Jak często mówisz mamie, że ją kochasz? | WYWIADEX Radio ESKA Iza Zabielska

Cena najtańszego pączka na Tłusty czwartek 2024

Ile kosztuje najtańszy pączek w Polsce? Będziecie w szoku. Użytkownicy aplikacji Lidl Plus będą mogli skorzystać ze specjalnego kuponu, dzięki któremu wyłącznie w Tłusty Czwartek, 8 lutego, po wcześniejszej aktywacji kuponu i  zeskanowaniu aplikacji, kupią pączka z nadzieniem wieloowocowym za jedynie 10 groszy!

To jednak nie wszystko. Sieć przygotowała również promocję na donuty – 3+1 za grosz1, dając możliwość wyboru spośród całej palety donutowej dobroci. Czy to klasyczne donuty z  czekoladą mleczną, warianty z czekoladą i orzechami laskowymi, czy też te o bardziej wyszukanych smakach, takich jak donuty Milka, z kawałkami Oreo, Pinky z  różową polewą, z  nadzieniem mango czy z polewą o smaku gumy balonowej – w  tym bogactwie smaków, każdy znajdzie coś dla siebie.

Jakim pączkiem jestes? QUIZ na Tłusty Czwartek

Pytanie 1 z 8
W Tłusty Czwartek objadam się...