Anna Bogusiewicz-Grochowska

i

Autor: AKPA

KTO TO JEST?

Anna Bogusiewicz-Grochowska poprowadzi debatę przedwyborczą. Dziś gwiazda TVP, kiedyś miss

2023-10-09 12:27

Wybory 2023 zbliżają się coraz to większymi krokami, dlatego na kilka dni przed głosowaniem odbędzie się przedwyborcza debata. Spotkanie, które dostarczy widzom wiele emocji poprowadzi duet Michał Rachoń i Anna Bogusiewicz-Grochowska. Kim jest piękna blondynka? Okazuje się, że kobieta pracuje w TVP, a kiedyś brała udział w konkursach miss.

Wybory 2023 coraz bliżej. Już w niedzielę 15 października Polacy pójdą do urn, by oddać bardzo ważne głosy dla naszego kraju i społeczeństwa. Zanim jednak do tego dojdzie, na wszystkich czeka przedwyborcza debata, która odbędzie się już w poniedziałek 9 października. Zorganizuje ją Telewizja Polska, co jest ustawowym obowiązkiem publicznego nadawcy o czym mówi 120 art. Kodeksu wyborczego. Przedwyborcza debata rozpocznie się o godzinie 18:30 i co ciekawe, nie zostanie zorganizowana w siedzibie TVP na Woronowicza, tylko w studiu przy Wale Miedzeszyńskim w Warszawie. Wiadomo już, że to ważne wydarzenie poprowadzi duet Michał Rachoń i Anna Bogusiewicz-Grochowska. Mężczyzna jest doskonale znany wśród widzów TVP Info, jednak o Annie mało kto słyszał. Kim jest prowadząca przedwyborczą debatę? Poznajcie ją bliżej.

Morawiecki i Kaczyński najmądrzejszymi politykami?! Polacy odpowiadają

Kim jest Anna Bogusiewicz-Grochowska?

Kim jest prowadząca przedwyborczą debatę? Anna Bogusiewicz-Grochowska na co dzień jest szczęśliwą mamą i dziennikarką. Obecnie ma 36 lat i pochodzi z Lublina, a na swoim koncie ma występy w konkursach miss - podobnie jak Izabella Krzan. Zanim Bogusiewicz wzięła ślub, startowała między innymi w konkursie Miss Polski 2008, gdzie udało się jej zdobyć tytuł Miss Foto. Oprócz tego reprezentowała nasz kraj w wyborach Miss Globe International w Albanii. Dziennikarka z Telewizją Polską związana jest od 2017 roku, gdy wówczas była researcherką w zespole "Wiadomości". Pracę przed kamerami rozpoczęła w grudniu 2020, kiedy to została prowadzącą wieczornych serwisów TVP Info. Co ciekawe, Anna była też gospodynią w "Poranku Info" i "Planie dnia". Warto również wiedzieć, że Anna Bogusiewicz-Grochowska jest absolwentką filologii polskiej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II.

Sonda
Czy PiS wygra najbliższe wybory?