polska wag

Żona Jana Bednarka to prawdziwa piękność. Mało kto wie, że Julia jest przyjaciółką Mariny!

2024-06-25 13:39

Do grona polskich WAGS należy także Julia Bednarek, żona obrońcy Reprezentacji Polski. Kobieta wzbudza pozytywne emocje wśród fanów sportu, a dla kobiet jest prawdziwą modową inspiracją. Kim jest żona Jana Bednarka? Piłkarz to prawdziwy szczęściarz.

Żony polskich piłkarzy wzbudzają wielkie zainteresowanie i nie ma się co dziwić. Zawsze są zadbane, ładnie ubrane, a na zdjęciach wychodzą jak modelki. Wiele z nich pracuje w branży modelingu pozując do zdjęć lub prezentując ubrania na pokazach, jednak są też kobiety, które zajmują się domem, ale mają też czas na własne hobby, a nawet na zaoczne studia. Jedną z takich WAGS jest Julia Bednarek, żona obrońcy Reprezentacji Polski. Kobieta ma 27 lat i od 2022 roku jest żoną Jana Bednarka. Para poznała się przez internet, a dokładnie na Snapchacie. Pierwszy krok zrobił piłkarz i od rozmowy do rozmowy połączyło ich gorące uczucie. W 2020 roku na greckiej wyspie Mykonos Jan Bednarek oświadczył się Julii, a rok później na świat przyszła ich córka Lilly, która bez żadnego ale jest oczkiem w głowie rodziców.

ZOBACZ TAKŻE: Kamil Szymczak zniszczył Nicolę Zalewskiego?! Ostre komentarze po meczu z Holandią

Tak żyją żony i kobiety polskich piłkarzy. Jest luksusowo! Oto Polskie WAGs

Kim jest Julia Bednarek? Żona piłkarza zachwyca wszystkich

Piękną żoną Jana Bednarka zachwycają się wszyscy, jednak mało kto wie, że kobieta przyjaźni się z Mariną Łuczenko-Szczęsną. Panie spędzają ze sobą dużo czasu, a nawet wspierają się w ważnych momentach w życiu, co można zobaczyć po ich relacjach w social mediach. Żony piłkarzy kibicują także swoim ukochanym z trybun i zawsze na zdjęciach prezentują się fenomenalnie! Gdzie pracuje Julia Bednarek? Żona piłkarza podobnie jak jej koleżanka Marina, zajmuje się domem i ich córką Lilly, jednak ma też czas na własne przyjemności. Kiedy dostaje zlecenia wsiada w samolot i przylatuje do Polski na różne sesje zdjęciowe i eventy, a później relacjonuje to w sieci. Oprócz tego studiuje zaocznie i mocno wspiera ukochanego w jego piłkarskiej karierze.