Nicola Zalewski

i

Autor: Iwanczuk/Sport/REPORTER Nicola Zalewski zniszczony przez Szymczaka?

Gwiazdy

Kamil Szymczak zniszczył Nicolę Zalewskiego?! Ostre komentarze po meczu z Holandią

2024-06-17 10:28

Skandal z Nicolą Zalewskim, Kamilem Szymczakiem i Vanessą Rojewską to coś, czym w pierwszy weekend Euro 2024 żył cały polski internet. Komentarzy na ten temat nie zabrakło podczas meczu Biało-czerwonych z Holandią. Niektórzy dopatrywali się gorszej formy Zalewskiego, o co oskarżali Szymczaka. Na Twitterze pojawiły się dziesiątki takich komentarzy!

Kiedy Kamil Szymczak opublikował kontrowersyjny post, w którym oskarżał młodego piłkarza z reprezentacji Polski o zdradę z jego dziewczyną, Polska była w szoku. Tym bardziej że wydarzyło się to zaledwie 24 godziny przed pierwszym meczem Biało-czerwonych na Mistrzostwach Europy. Internauci podzielili się na dwie ekipy. Tych, którzy stanęli w obronie Nicoli Zalewskiego oraz tych, którzy uwierzyli i współczuli influencerowi znanego z programu "Czas na show. Drag me out". Od samego początku pojawiały się komentarze, że skandal może wpłynąć na formę sportowca podczas ważnego turnieju. Kiedy przez pierwsze kilkadziesiąt minut spotkania z Pomarańczowymi Zalewski nie radził sobie tak, jak oczekiwano, kibice szybko znaleźli winnego.

Tłumy kibiców w Hamburgu! Tak świętowano mecz otwarcia Euro 2024

Internauci kontra Kamil Szymczak

Wiele osób uważa, że wywoływanie skandalu dzień przed rozpoczęciem zmagań na Euro 2024 nie było najlepszym pomysłem. W sporcie ważna jest nie tylko dobra kondycja fizyczna, ale też psychiczna. Kiedy na początku meczu z Holandią Nicola popełnił parę błędów, rozemocjonowani kibice byli pewni, że powodem jest duże zamieszanie w życiu prywatnym. Oto przykładowe komentarze, które można było przeczytać na Twitterze:

  • "Kamil Szymczak, znajdę cię. [...] Mam nadzieję, że Zalewski odnajdzie swoją formę"
  • "Byłby gol, gdyby nie ten Szymczak"
  • "Kamil Szymczak 2 - 1 Polska"
  • "Kamilu Szymczak, zniszczyłeś marzenia 40 milionów Polaków. Mam nadzieję, że jesteś z siebie dumny"
  • "Kamil Szymczak, będziesz odpowiadał za zdradę kraju"
  • "Szymczak cwelu zniszczyłeś nam Nicolę"
  • "Man Of The Match: Kamil Szymczak (Holandia)"
Źródło: Kamil Szymczak zniszczył Nicolę Zalewskiego?! Ostre komentarze po meczu z Holandią