Córka Jacka Krzynówka to prawdziwa piękność! Były piłkarz reprezentacji Polski może być dumny

i

Autor: AKPA, instagram/@wiktoriakrzanowek Córka Jacka Krzynówka to prawdziwa piękność! Były piłkarz reprezentacji Polski może być dumny

DZIECI SPORTOWCÓW

Córka Jacka Krzynówka to prawdziwa piękność! Były piłkarz reprezentacji Polski może być dumny

2024-03-07 15:45

Jacek Krzynówek to bardzo popularna postać w sportowym świecie. To lewonożny polski piłkarz, który występował na pozycji pomocnika w reprezentacji Polski. Zastanawiacie się jak wygląda jego córka? To prawdziwa piękność, którą zachwycają się internauci!

Kim jest Jacek Krzynówek, wie chyba każdy. To lewonożny polski piłkarz, który występował na pozycji pomocnika w reprezentant Polski w latach 1998 - 2009. Łącznie sportowiec wystąpił w 96 spotkaniach reprezentacji Polski, zdobywając 15 bramek. Był uczestnikiem turniejów finałowych mistrzostw świata w 2002 i w 2006 roku oraz Mistrzostw Europy w 2008. Do jego sukcesów można zaliczyć także to, że rozegrał na tych turniejach łącznie 9 meczów i jest jedynym zawodnikiem reprezentacji, który tego dokonał. Jacek Krzynówek był dwukrotnie wybierany piłkarzem roku w plebiscycie Piłki Nożnej w 2003 i 2004 roku. Choć dzisiaj na jego temat słychać niewiele, to zapisał się w polskiej piłce nożnej na dobre. Wszystko dzięki swojemu talentowi i lewonożnym strzałom, które zachwycały na boisku każdego.

Czego nie mówimy swoim rodzicom? | WYWIADEX Radio ESKA Iza Zabielska

Córka Jacka Krzynówka

Życie prywatne Jacka Krzynówka ciekawi wiele osób, jednak były reprezentant Polski, trzyma je raczej w tajemnicy. Unika blasku fleszy, a na temat jego rodziny próżno szukać informacji w sieci. Wiemy jednak, że od 2000 roku żoną Jacka Krzynówka jest Aneta. W internecie na próżno szukać jednak informacji o jego dzieciach, jednak na Instagramie znaleźliśmy jego córkę Wiktorię, którą internauci się zachwycają! Nie wiemy, czy Jacek Krzynówek ma więcej dzieci, lecz spójrzcie poniżej na jego córkę - to prawdziwa piękność! 

Listen on Spreaker.