Robert Lewandowski przytula kibica, który stał się HITEM internetu. Zmienił koszulkę i spełnił marzenie!

i

Autor: AKPA, screeny z: tiktok/@laczynaspilka, youtube/Polskie Ligi Robert Lewandowski przytula kibica, który stał się HITEM internetu. Zmienił koszulkę i spełnił marzenie!

Robert Lewandowski przytula kibica, który stał się HITEM internetu. Zmienił koszulkę i spełnił marzenie!

2022-11-29 8:56

Podczas meczu Polska - Arabia Saudyjska doszło do niesamowitej sytuacji na trybunach. Jeden z kibiców naszego przeciwnika, po strzeleniu gola przez Roberta Lewandowskiego szybko zmienił koszulkę na biało-czerwoną i cieszył się z bramki kapitana. Teraz okazuje się, że spotkanie kibica i Lewandowskiego doszło do skutku!

Mundial 2022 trwa w najlepsze i dostarcza kibicom z całego świata niesamowitych emocji! Podczas sobotniego meczu biało-czerwonych z Arabią Saudyjską, również nie brakowało zaskoczeń. Drużyna Czesława Michniewicza zwyciężyła 26 listopada z Arabią Saudyjską 2:0 i dzięki temu awansowali na pozycję lidera w grupie C. Jedną z bramek zdobył Robert Lewandowski, który wykorzystał błąd rywala w obronie i strzelił pięknego gola. Emocjom nie było końca - w końcu sam kapitan Biało-Czerwonych uronił łzy szczęścia, gdyż spełnił swoje długo wyczekane marzenie. Oprócz naszej reprezentacji z gola cieszyli się także Polscy kibice, ale i zagraniczni. Po golu Lewandowskiego media społecznościowe szybko zostały "zalane" filmikiem gdzie kibic Arabii Saudyjskiej po strzale naszego kapitana zmienia barwy i cieszy się ze zdobytego punktu dla Polski.

ZOBACZ TAKŻE: Wiemy kim jest najsłynniejszy kibic Polski w Katarze. To on zmienił koszulkę na Lewandowskiego!

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Spotkanie Roberta Lewandowskiego z kibicem, który zmienia koszulkę

Kibic zmienia koszulkę i cieszy się z gola Roberta Lewandowskiego podczas spotkania Polska - Arabia Saudyjska na Mundialu 2022. Niby nic specjalnego, a jednak zagraniczny mężczyzna w mgnieniu oka stał się hitem internetu. Po wygranym meczu, kapitan biało-czerwonych ciesząc się z wygranej swojej drużyny, opublikował post z wideo na którym widać jak prawdopodobnie wynajęty kibic z Kataru cieszy się z jego gola, zmieniając barwy z zielonych, na Biało-Czerwone. Lewandowski uruchomił poszukiwania i podzielił się niesamowitym finałem, gdyż ich spotkanie doszło do skutku.

Szalony kibic został odnaleziony, a całe spotkanie zostało uwiecznione na profilu "Łączy nas piłka". Obaj panowie zrobili sobie wspólne zdjęcie, przytulili się, a na koniec Lewandowski podarował mu podpisaną koszulkę. Poniżej możecie zobaczyć nagranie z tego spotkania. Na sam widok, buzia sama się cieszy!

Sonda
Czy Robert Lewandowski należy do grona 100 najlepszych piłkarzy w historii?