Sanatorium miłości

Związki z "Sanatorium miłości". Oto seniorzy, którzy znaleźli miłość. Niektórzy są już po ślubie!

Czy w "Sanatorium miłości" można znaleźć prawdziwą miłość? Okazuje się, że tak! W trakcie trwania randkowego show narodziły się trzy pary, ale poza programem miłość życia znalazło wielu uczestników. Poznaj wszystkie udane związki z "Sanatorium miłości". Niektórzy seniorzy swoją przygodę w programie zakończyli na ślubnym kobiercu.

Spis treści

 1. Ci seniorzy znaleźli miłość w "Sanatorium miłości"
 2. Czy Natalia jest z Markiem z "Sanatorium miłości"?
 3. Ula i Andrzej z "Sanatorium miłości" są parą!
 4. Wszystkie udane związki z "Sanatorium miłości"

"Sanatorium miłości" to program TVP, który odczarowuje jesień życia. W każdej edycji sześciu seniorów i sześć seniorek spędza kilka tygodni w sanatorium, gdzie zdobywa nowe doświadczenia. Na oczach milionów widzów rodzi się między nimi przyjaźń, która niekiedy przeradza się w głębsze uczucie.

Popularny format dla seniorów doczekał się już pięciu edycji. Gospodynią programu jest Marta Manowska, o której mówi się, że jest najsłynniejszą swatką w Polsce. Z jej pomocą miłości szukają nie tylko bohaterowie "Sanatorium miłości", ale także uczestnicy "Rolnik szuka żony".

Warto wspomnieć, że Telewizja Polska zrealizuje 6. edycję "Sanatorium miłości". Premiera nowych odcinków już niebawem!

Przeczytaj także: "Sanatorium miłości 6". Uczestniczki już robią furorę w sieci! Zobacz nowe zdjęcia

Ci seniorzy znaleźli miłość w "Sanatorium miłości"

 • Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz,
 • Natalia Jankowska i Marek Szir,
 • Anna Król i Zbigniew Zamróz,
 • Urszula Flisek i Andrzej Sikorski

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz są idealnym przykładem na to, że w telewizji można znaleźć miłość. Para poznała się w 2. edycji "Sanatorium miłości", ale nie od razu między nimi zaiskrzyło. Uczucie między nimi wybuchło dopiero po zakończeniu programu. Iwona i Gerard są już po ślubie, który odbył się w sierpniu 2023 r.

Czy Natalia jest z Markiem z "Sanatorium miłości"?

Między Natalią Jankowską i Markiem Szirem uczucie rozwijało się na oczach fanów programu. To jedyni bohaterowie z 4. edycji, których połączyła miłość. Już w finale programu wystąpili jako para. Seniorzy szybko poszli o krok dalej, bo kilka miesięcy później dowiedzieliśmy się o ich zaręczynach. Wiadomo, że planują ślub, ale szczegóły nie są znane.

Anna Król i Zbigniew Zamróz przebyli długą drogę, aby być razem. W programie zaiskrzyło między nimi już na pierwszej randce, ale Zbyszek nie mógł się zdecydować i finalnie wybrał Janinę. Potem ich drogi się rozeszły, ale tylko na moment. Zakochanym udało się nadrobić stracony czas. W grudniu 2021 roku para pojawiła się razem w programie "Pytanie na śniadanie", a Zbigniew oświadczył się ukochanej na wizji!

Ula i Andrzej z "Sanatorium miłości" są parą!

Andrzej Sikorski to uczestnik 4. odsłony "Sanatorium miłości". Ula Flisek wzięła udział w 5. edycji miłosnego show dla seniorów. Choć nie trafili do tej samej edycji, to poza kamerami między nimi zaiskrzyło! Były piłkarz Legii Warszawa i emerytowana nauczycielka z Gdańska już od jakiegoś czasu byli widywani w swoim towarzystwie, ale do tej pory żadne z nich nie potwierdziło, że są razem. W lutym 2024 r. na profilu programu w mediach społecznościowych pojawiło się jednak ich wspólne zdjęcie z podpisem: "Ula i Andrzej odnaleźli się dzięki naszemu programowi". Wygląda na to, że tak dowiedzieliśmy się o nowej parze z "Sanatorium miłości"!

Na planie "Sanatorium miłości" powstały w sumie trzy pary, ale warto wspomnieć, że poza programem partnerkę znaleźli również:

 • Dariusz Kosiec z 5. edycji,
 • Władysław Balicki z 2. edycji,
 • Adam Siewierski z 2. edycji,
 • Ryszard Lasota z 1. edycji,
 • Edward Kubacki z 3. edycji,
 • Zdzisław Wasiak z 3. edycji.

Wszystkie udane związki z "Sanatorium miłości"

Więcej o związkach z "Sanatorium miłości" przeczytasz w naszej galerii. Niektórzy bohaterowie randkowego show dla seniorów są już po ślubie!

Źródło: Znaleźli miłość dzięki "Sanatorium miłości". Niektórzy są już po rozwodzie!