Złote Tarasy w wersji damskiej

i

Autor: screeny z: YouTube/Mr. Polska, TikTok/@nika.januszkiewicz Złote Tarasy w wersji damskiej

Złote Tarasy w wersji damskiej to hit internetu. Internauci nie mogą wyjść z podziwu!

2022-07-05 9:50

Piosenka Złote Tarasy, to bez żadnego ale jeden z największych hitów ostatnich miesięcy, który nie schodzi z karty YouTube na czasie. Odpowiedzialni są za niego Mr. Polska oraz Abel De Jong. Zastanawiacie się jak najpopularniejszy kawałek 2022 roku, brzmi w wersji damskiej? Będziecie w szoku. Nagranie tej dziewczyny, podbija internet!

Złote Tarasy to zdecydowanie najpopularniejsza piosenka, która miała swoją premierę w kwietniu 2022 roku. To numer, który wykonuje Mr. Polska, a na jego sukces wcale nie trzeba było długo czekać. Piosenka w mgnieniu oka podbiła internet, a dziś pod oficjalnym teledyskiem na YouTube gromadzi się blisko 50 milionów odsłon! To jednak nie koniec. Klip hitowego singla znajduje się w TOP5 najpopularniejszych teledysków i cały czas utrzymuje się na karcie YouTube na czasie. Co ciekawe, nakręcony jest on w Warszawie i ukazuje prawdziwy dzień z życia Mr. Polska. Oprócz artysty w klipie widać również jego fanów, którzy pokazali na TikToku jak bawią się w rytm refrenu do Złotych Tarasów.

Do każdej muzycznej nowości, w mgnieniu oka powstają przeróżne covery, które oczarowują internautów. W tym przypadku oczywiście nie mogło być inaczej! To nie żart - Złote Tarasy w wersji damskiej, hulają w sieci!

Sonda
Lubisz piosenkę Złote Tarasy?

Złote Tarasy w wersji damskiej

Złote Tarasy w wersji damskiej to nie żart! Na ten krok zdecydowała się 20-letnia tiktokerka Weronika Januszkiewicz, która w sieci widnieje jako @nika.januszkiewicz. Dziewczyna zdecydowała się na totalnie wyluzowaną wersję hitu i... oczarowała internet! Pod nagraniem można znaleźć same pozytywne komentarze na temat piosenki, ale nie ma się co dziwić - to prawdziwe złoto! Poniżej możecie zobaczyć, jak internauci zachwycają się Złotymi Tarasami w wersji damskiej, a także posłuchać wykonania Weroniki. Będziecie zachwyceni!

- najlepsza wersja jaka usłyszałam!!!

- Wygrałaś! ?

- To jest cudneeee

- wow! jaki Ty masz głos ??

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski