Zaśpiewał Małe Szczęścia w The Voice Kids i oczarował wszystkich. Wycisnąłeś łzy jak mega ostra cebulaZaśpiewał Małe Szczęścia w The Voice Kids i oczarował wszystkich. Wycisnąłeś łzy jak mega ostra cebula

i

Autor: screen z YouTube/The Voice Kids Poland Zaśpiewał Małe Szczęścia w The Voice Kids i oczarował wszystkich. "Wycisnąłeś łzy jak mega ostra cebula"

Zaśpiewał Małe Szczęścia w The Voice Kids i oczarował wszystkich. "Wycisnąłeś łzy jak mega ostra cebula"

2023-03-27 11:00

Szósta edycja The Voice Kids trwa w najlepsze, a młodzi uczestnicy dają czadu na scenie. Jednym z małych bohaterów show jest 14-letni Marcel Tułacz, który w najnowszym odcinku oczarował wszystkich piosenką "Małe Szczęścia". Obok jego występu ciężko przejść obojętnie! Przekonajcie się sami.

The Voice Kids 6 trwa w najlepsze, a młodzi uczestnicy dają czadu podczas Przesłuchań w Ciemno. Wychodząc na scenę rozczulają swoim głosem dosłownie wszystkich, a następnie przechodzą do drużyny danego trenera, którego oczywiście sami wybrali. Jak zawsze młode talenty oceniają jurorzy w składzie: Cleo, Dawid Kwiatkowski, a także Tomson i Baron. W najnowszej edycji poznaliśmy już małą Dodę na widok której, trenerzy mocno się rozczulili, a Dawid Kwiatkowski nie przepuścił okazji i zadzwonił na wizji poinformować o tym samą Dodę! To jednak nie koniec zaskoczeń, ponieważ w najnowszym odcinku na scenie pokazał się całej Polsce 14-letni Marcel Tułacz, który barwą swojego głosu sprawił, że wszystkim odpadły szczęki.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tysiak na śniadanie i … na drugie też. WYGRAJ KASĘ i wydaj ją na przyjemności!

Natalia Kucharska & Cleo - Żywioły | Startup Music #1

Marcel Tułacz w The Voice Kids wzruszył publiczność

Wystarczyło kilka sekund, by 14-letni Marcel Tułacz oczarował trenerów i widzów przed telewizorami. Chłopak wyszedł na scenę i zaśpiewał bardzo dojrzałym głosem piosenkę "Małe Szczęścia", którą w oryginale wykonali Robert Janson i zespół Varius Manx. Już po kilku sekundach, głos Marcela zachwycił trenerów, dlatego nic dziwnego, że w jednym czasie odwrócili wszystkie fotele w jego stronę! Ostatecznie chłopak wybrał drużynę Tomsona i Barona i to właśnie pod ich skrzydłami będzie kontynuować swoją przygodę w The Voice Kids. Widzowie są zachwyceni, że Marcel jest w programie i bardzo pozytywnie komentują jego sobotni występ:

- Chłopaku wielka muzyczna przyszłość przed Tobą. Wycisnąłeś łzy jak mega ostra cebula. Rewelacja!! Gratuluję ❤️

- No i to jest potencjalny zwycięzca! Super głos, kultura śpiewania i skromność... Brawo !

- Miałam dreszcze i łzy w oczach kiedy śpiewałeś,chłopaku jesteś moim idolem i trzymam kciuki za Twoją wygraną!!

- Wyszłam na chwilę,wróciłam i myślałam,ze programy pomyliłam ,bo chłopak wyglądał mi na 18 lat 😃 Ładna barwa,taka ciepła,może to stres ale trochę maniery słychać,i nosowości 🙂

Poniżej możecie zobaczyć występ Marcela. "Małe Szczęścia" w jego wykonaniu to prawdziwe złoto!

ZOBACZ TAKŻE: Roxie Węgiel gwiazdą czwartej edycji StartUp Music! Zgłoś się do konkursu Radia SuperNova

The Voice Kids - do której drużyny pasujesz najbardziej?

Pytanie 1 z 4
Kto jest Twoim ulubionym trenerem?