Gogglebox

i

Autor: AKPA

ZAROBKI GWIAZD

Zarobki gwiazd z "Gogglebox. Przed telewizorem" szokują. Dla wielu to ogromne zaskoczenie!

2024-01-22 11:11

Program "Gogglebox. Przed telewizorem" to jeden z najpopularniejszych programów, który na przestrzeni lat wylansował kilku celebrytów. Sylwia Bomba, Agnieszka Kotońska, Krzysztof Radzikowski, Dominik Abus, czy też Izabela Zeiske. Zastanawiacie się jakie są ich zarobki i ile wpada do ich portfela za jeden odcinek? Odpowiadamy.

Zarobki gwiazd "Gogglebox. Przed telewizorem" ciekawią widzów, którzy od lat śledzą ich wypowiedzi na antenie TTV. Rozrywkowy format, który przyszedł do nas z Wielkiej Brytanii od momentu premiery, która miała miejsce w 2014 roku, cieszy się ogromną oglądalnością. Powód? Oczywiście idealnie dobrani bohaterowi i ich niebanalne komentowanie programów, filmów i seriali. Do najpopularniejszych twarzy Gogglebox można zaliczyć: Sylwię Bombę, Krzysztofa Radzikowskiego, Dominika Abusa, Izabelę Zeiske z synem, Agnieszkę Kotońską z mężem i synem, Mariusza Kozaka, Jacka Szawiołę, Kasię i Jędrzeja z gór, Ewę Mrozowską, Mateusza Borkowskiego znanemu wszystkim jako Big Boy, czy też trzech kumpli - Krzyśka, Konrada i Kubę. Nie można również zapomnieć o seniorach czyli panu Józefie i Reginie, którzy przy domowych herbatkach komentują to, co leci w TV.

"Gogglebox. Przed telewizorem". Tak zmienili się Big Boy, Agnieszka Kotońska, Sylwia Bomba i inni. Metamorfozy uczestników

Zarobki gwiazd w "Gogglebox. Przed telewizorem"

Zastanawialiście się kiedykolwiek, ile zarabiają gwiazdy "Gogglebox. Przed telewizorem"? Sylwia Bomba traktuje to jako dodatkowy zarobek, ponieważ świetnie idzie jej bycie influencerką na Instagramie, gdzie zarabia - jak sama przyznała w milionach. Podobnie jest z Agnieszką Kotońską, która początkowa żyła tylko z pensji za odcinki, jednak gdy jej zasięgi w mediach społecznościowych urosły, zaczęła otrzymywać płatne współprace. Czy za występ w "Gogglebox" dużo płacą? Okazuje się, że z wypłaty za odcinki najpopularniejszego programu TTV ciężko byłoby wyżyć. Skąd to wiemy, skoro zarobki gwiazd są tajemnicą? Jakiś czas temu Mariusz Kozak, który w "Gogglebox" występuje z Jackiem Szawiołą w rozmowie z "Faktem" przyznał, że ma duże potrzeby i nie udałoby mu się przeżyć miesiąca za statystyczną pensję Polaka. Sam wynajmuje mieszkanie i płaci 3200 zł a do tego musi przecież też zjeść i mieć pieniądze na inne ważne rzeczy. Mężczyzna dodał także, że na czynsz zarobi zawsze z Instagrama, a co z resztą? Czy to oznacza, że w "Gogglebox" płacą mało?

Nie nam to oceniać. Zarobki to zawsze prywatna sprawa, jednak wiadomo - jak się widzi kogoś na ekranie w telewizji, chciałoby się wiedzieć ile zarabia na tym samym, czyli (brzmi to śmiesznie) na oglądaniu telewizji.

ZOBACZ GALERIĘ: Gdzie pracują gwiazdy "Gogglebox" poza planem?