Wokalista Power Play pochwalił się radosną nowiną. Sylwester Gazda został ojcem!

i

Autor: AKPA Wokalista Power Play pochwalił się radosną nowiną. Sylwester Gazda został ojcem!

Wokalista Power Play pochwalił się radosną nowiną. Sylwester Gazda został ojcem!

2022-12-19 11:20

Radosna nowina obiegła świat. Wokalista zespołu Power Play, Sylwester Gazda został ojcem razy dwa! Uroczym zdjęciem pochwalił się w sieci, a w komentarzach posypały się same gratulacje. Nic bardziej uroczego dzisiaj nie zobaczycie!

Sylwester Gazda został ojcem razy dwa! Wokalista zespołu Power Play jest przeszczęśliwy, gdyż jego żona podarowała mu idealny prezent na zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Power Play to polski zespół muzyczny wykonujący muzykę z nurtu disco polo, która cieszy się ogromną sympatią wśród polskich słuchaczy. Grupa pochodzi z Lubelszczyzny, a dokładnie z malowniczego Zamościa i została założona w 2001 roku. Jego pomysłodawcą był wokalista i lider formacji Sylwester Gazda, który odpowiada także za teksty piosenek. W skład grupy wchodzi również Karol Kramarczuk, znany wielu osobom jako Czaruś perkusja, a także Marcin Szkałuba - gitarzysta Keczup. Power Play ma na swoim koncie wiele znanych i lubianych hitów takich jak: Bez Ciebie, Zawsze coś (oj tam, oj tam), Wole Ole, Chce się żyć, Kochaj mnie, Umówieni na 9, czy też najnowszy numer Pędzę do Ciebie.

Jak łyse konie - Marcin Miller i Luka Rosi

Żona wokalisty Power Play urodziła!

Skład Power Play się powiększył, a radosną nowinę przekazał swoim fanom Sylwester Gazda. Rodzina wokalisty powiększa się o dwie urocze księżniczki, co możemy zobaczyć na fanpage zespołu na Facebooku. Zdjęcia świeżo upieczonego taty zachwyciły internautów, a gratulacje w komentarzach złożył między innymi Kuba Urbański z grupy Playboys, czy też Czadoman!

ZOBACZ TAKŻE: Dawid Kwiatkowski pokazał jakim jest wspaniałym ojcem chrzestnym. Rozczulenie gwarantowane!

Który wokalista mógłby zostać Twoim chłopakiem?

Pytanie 1 z 8
Co cenisz najbardziej w drugiej osobie?