DZIECI GWIAZD

Iwona Węgrowska pojawiła się w Tańcu z Gwiazdami z córką. Podobna do mamusi?

2024-04-17 15:00

W każdym odcinku "Tańca z Gwiazdami" na widowni zasiadają nie tylko sympatycy show, ale także celebryci znani z polskiego show-biznesu. W niedzielę 14 kwietnia na siedzeniach VIP pojawił się między innymi Piotr Mróz z Gliniarzy, a także piosenkarka Iwona Węgrowska. Wokalistka nie była jednak sama. U jej boku pojawiła się córka Lilianna.

Taniec z Gwiazdami 2024 trwa w najlepsze, a widzowie Polsatu z odcinka na odcinek podziwiają uczestników na parkiecie. Przed nami ćwierćfinał, w którym zobaczymy Roksanę Węgiel, Dagmarę Kaźmierską, Macieja Musiała, Anitę Sokołowską i Julię Kuczyńską. Siódmy odcinek, którego premiera na żywo odbyła się w niedzielę 14 kwietnia był bardzo emocjonujący. Pary zatańczyły po dwa tańce i ku zdziwieniu wszystkich, nie odpadła para, która otrzymała najmniejszą liczbę głosów w historii programu. Mowa o Dagmarze Kaźmierskiej, która w parze z Marcinem Hakielem za pierwszy taniec jakim był quickstep otrzymała 16 punktów, zaś za broadwayowski jazz zaledwie 7 punktów. Ku zdziwieniu wszystkich - nawet samej Kaźmierskiej, nie była ona w zagrożonych parach i przeszła do kolejnego odcinka, gdzie zatańczy ze swoim synem Conanem.

ZOBACZ TAKŻE: Dlaczego Conan Kaźmierski nie wyszedł do "Królowej życia" z kwiatami? W 7. odcinku Tańca z Gwiazdami nie było go widać!

Taniec z Gwiazdami. Dagmara Kaźmierska nie ma wsparcia w byłej w przyjaciółce "Edzi"? Mocne uderzenie

Iwona Węgrowska z córką w Tańcu z Gwiazdami 2024 

Kolejny emocjonujący odcinek "Tańca z Gwiazdami" za nami. Jak zawsze oprócz widzów, którzy zakupili wejściówki, na krzesełkach VIP zasiadają znani celebryci z polskiego show-biznesu, oraz rodziny gwiazd i tancerzy. W siódmym odcinku, którego premiera odbyła się 14 kwietnia, mogliśmy podziwiać na ekranach telewizorów między innymi Piotra Mroza z serialu "Gliniarze", mamę Roksany Węgiel i jej ukochanego Kevina Mgleja, a także piosenkarkę Iwonę Węgrowską, która na widownię zabrała ze sobą swoją ukochaną córkę Liliannę. Celebrytka często pojawia się ze swoją pociechą na ściankach i pokazuje jak bardzo jest nią zachwycona. Lilianna Węgrowska urodziła się 9 lipca 2015 roku, a jej ojcem jest Maciej Marcjanik. Co ciekawe, piosenkarka nagrała dla swojej pociechy utwór, który wyszedł na światło dzienne w 2018 roku i nosi tytuł "Lilia". Tak dziś wygląda córka Iwony Węgrowskiej. Zobaczcie naszą galerię. W "Tańcu z Gwiazdami" pięknie prezentowały się na ściance!