Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski

i

Autor: AKPA

TANIEC Z GWIAZDAMI

Przed Dagmarą Kaźmierską ważny taniec. Tym razem w TzG zatańczy z synem Conanem. Przekonają do siebie jurorów?

2024-04-15 12:31

Dagmara Kaźmierska nie ma łatwo w "Tańcu z Gwiazdami", jednak zawsze może liczyć na swojego ukochanego syna Conana, z którym co ciekawe zatańczy w kolejnym odcinku! Czy przekonają do siebie jurorów? Na ten odcinek czeka wiele osób!

Taniec z Gwiazdami 2024 trwa w najlepsze, a w grze o kryształową kulę i o duże pieniądze z odcinka na odcinek, pozostaje coraz mniej par. W siódmym odcinku, który miał premierę na żywo w niedzielę 14 kwietnia z przygodą w tanecznym show pożegnali się Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. Mimo iż dwa tańce pary zdobyły wysokie noty od jurorów, to otrzymali zdecydowanie mniej punktów od widzów i tym samym odpadli z programu. Ku zdziwieniu wszystkich w show nadal została Dagmara Kaźmierska, która mimo najmniejszych not od jurorów, nie była nawet zagrożoną parą z Marcinem Hakielem. Przed "królową życia" spore wyzwanie. W następnym odcinku będzie musiała po raz kolejny wyjść z kontuzją na parkiet i co ciekawe, u jej boku pojawi się jej ukochany syn Conan.

ZOBACZ TAKŻE: Dlaczego Conan Kaźmierski nie wyszedł do "Królowej życia" z kwiatami? W 7. odcinku Tańca z Gwiazdami nie było go widać!

Wszystkie partnerki Rafała Maseraka

Conan Kaźmierski zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami"

To już tradycja "Tańca z Gwiazdami", że w jednym z odcinków uczestnicy będą mogli zatańczyć ze swoimi bliskimi. Wiemy już, że w niedzielę 21 kwietnia na parkiet wyjdzie między innymi Roksana Węgiel ze swoim ukochanym Kevinem, Maciej Musiał zatańczy ze swoją piękną mamą, a Dagmara Kaźmierska z synem Conanem, który co ciekawe studiuje medycynę! Póki co nie wiemy, co Dagmara i Conan zatańczą na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Myślicie, że ten duet przekona do siebie czwórkę srogich jurorów, którzy nie oszczędzają "królowej życia"? Tego dowiemy się w kolejnym, w sumie już ósmym odcinku programu, którego premiera na żywo pojawi się 21.04.2024 o godzinie 20:00 w Polsacie.