Wakacyjna Trasa Dwójki

i

Autor: AKPA Wakacyjna Trasa Dwójki

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 ŁOMŻA - kiedy i o której w TV? Gdzie obejrzeć powtórkę?

2022-07-29 15:38

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 trwa w najlepsze! Kolejnym muzycznym przystankiem jest miasto na Podlasiu, a dokładnie Łomża. To właśnie tam w niedzielę 31 lipca pojawią się gwiazdy, które swoimi hitami podgrzeją atmosferę na scenie. O której godzinie oglądać transmisję na żywo w TV? Kiedy będzie dostępna powtórka? Sprawdźcie szczegóły!

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 ŁOMŻA to kolejny przystanek koncertów pod hasłem Lato, muzyka, zabawa. Kiedy i o której oglądać wydarzenie w telewizji? Za nami cztery koncerty, które odbywały się kolejno w Wilnie, Augustowie, Włocławku i Stalowej Woli, gdzie wszyscy świętowali 30 lat disco polo. Wakacje trwają, więc to jeszcze nie koniec zabawy! Na wszystkich czeka Łomża i folkowe kawałki, Stężyca i hity wszech czasów, Elbląg i festiwal piosenki wojskowej państw NATO, Zabrze w którym rozegra się biesiada i na zakończenie Sopot, gdzie Wakacyjna Trasa Dwójki będzie trwać cały weekend 27 i 28 sierpnia.

Zanim jednak do tego dojdzie, na wszystkich czeka koncert w Łomży. To właśnie na Podlasiu gwiazdą wieczoru będzie Zenek Martyniuk, który oczaruje wszystkich swoimi hitami! O której godzinie rozpoczyna się Wakacyjna Trasa Dwójki w Łomży?

Szybkie Pytania - Filip Lato

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 ŁOMŻA - TRANSMISJA TV

Kiedy i o której godzinie jest Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 z Łomży? Transmisja jak zawsze pojawi się na żywo na antenie TVP 2 i TVP Polonia. Koncert z Łomży rozpocznie się w niedzielę 31 lipca o godzinie 21:00. Tego nie można przegapić!

ZOBACZ TAKŻE: Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - ŁOMŻA. Kto wystąpi 31.07? [GWIAZDY, DATA, GODZINA, BILETY]

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - POWTÓRKA

Powtórki Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022 ciekawią wiele osób. Nie ma się co dziwić, to w końcu koncerty Lato, muzyka, zabawa, które dostarczają wszystkim ogromnych emocji! Jeśli przegapiliście któryś z koncertów - żaden problem! Powtórki emitowane są co tydzień w niedzielę przed danym koncertem na żywo w TVP 2 o godzinie 20:00. To jednak nie koniec! Powtórki Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022 są również dostępne na TVP Polonia w czwartki po godzinie 22:35, a także w piątki o 22:15 na antenie TVP 2. Zazwyczaj powtórka dotyczy koncertu, który odbył się w ubiegłą niedzielę.

Sonda
Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - oglądasz?
Listen to "Gromee - Dlaczego uciekał z domu? (SzybkiePytania)" on Spreaker.