Tomasz Szczepanik, Edyta Górniak

i

Autor: AKPA

COŚ WISI W POWIETRZU

Tomasz Szczepanik ma konflikt z Edytą Górniak? Atmosfera między nim, a diwą była naprawdę gęsta!

2024-02-21 11:17

O tym konflikcie było naprawdę głośno. Na planie programu Rytmy Dwójki miało dojść do gęstej atmosfery między Tomaszem Szczepanikiem, a Edytą Górniak. Wszystko przez dwie sytuacje związane z diwą, które wówczas nie spodobały się artyście. Co dziś łączy tę dwójkę? Artysta szczerze odniósł się do sprawy.

Tomasz Szczepanik i Edyta Górniak się nie dogadują? O ich konflikcie aż huczało! Zarówno artysta, jak i jego koleżanka z branży, są niesamowicie popularni w muzycznym świecie. On lider zespołu Pectus, ona od lat robi karierę solową. Na swoich kontach mają wiele sukcesów, a także wiele występów w telewizji. Łączy ich miłość do muzyki i miano jurora w rozrywkowym show Telewizyjnej Dwójki. Edyta Górniak zasiadała na fotelu trenera w pierwszej edycji The Voice Kids, zaś Tomasz Szczepanik dawał czadu na czerwonym fotelu w czwartej i piątej edycji The Voice Senior. To jednak nie wszystko. Artyści pojawili się wspólnie na planie programu Rytmy Dwójki, który emitowany był w telewizji jesienią 2023 roku. Według informatorów, to właśnie tam miało dojść do konfliktu Górniak z Szczepanikiem. Co wydarzyło się naprawdę? Tomasz Szczepanik po miesiącach wyjawił prawdę!

ZOBACZ TAKŻE: Maryla Rodowicz o swoich finansach. "Od paru ładnych lat nie robiłam zakupów

Młodsi bracia Tomasza Szczepanika to prawdziwi przystojniacy! To z nimi tworzy zespół Pectus

Tomasz Szczepanik szczerze o relacjach z Edytą Górniak

Za nami gorący finał piątej edycji The Voice Senior, gdzie Tomasz Szczepanik ponownie zasiadał na fotelu jurora. Po wszystkim nie obyło się bez wywiadów, z których można było dowiedzieć się między innymi, że Halina Frąckowiak jest przepracowana, a także co na temat Edyty Górniak sądzi Tomasz Szczepanik. W ubiegłym roku było głośno o konflikcie jaki miał dotyczyć artystów i który miał swoje źródło na planie muzycznego show Rytmy Dwójki. Według słów osoby z produkcji programu, atmosfera między Górniak i Szczepanikiem była naprawdę gęsta. Najprawdopodobniej było to spowodowane punktualnością diwy i tym, w jaki sposób traktuje ekipę techniczną. Takie zachowanie miało zdenerwować lidera grupy Pectus, który swoje niezadowolenie wyraził artystce prosto w twarz.

Po miesiącach, do konfliktu z Edytą Górniak odniósł się sam zainteresowany. Tomasz Szczepanik w wywiadzie dla ShowNews potwierdził, że taka sytuacja miała miejsce, jednak ogromnego konfliktu nie było i wszystko sobie potem wyjaśnili:

- My wszyscy, którzy pracujemy na estradzie i w ogóle branży, pracujemy na emocjach i to są niekiedy emocje bardzo wysokich lotów. Musieliśmy sobie parę rzeczy wyjaśnić (...) Wszystko jest między nami w porządku, takie spięcia występują, różnice zdań, postrzegania rzeczywistości - powiedział artysta.

Tomasz Szczepanik dodał, że takie sytuacje w ich branży są normalne i zapewnił, że między nim, a Edytą Górniak jest wszystko w porządku.