Halina Frąckowiak

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Halina Frąckowiak jest przepracowana? "Za mało śpię, nieregularnie jem"

2024-02-21 9:00

Halina Frąckowiak zakończyła piąty sezon The Voice Senior z uśmiechem na ustach. Nic dziwnego, w końcu to jej podopieczna zajęła pierwsze miejsce! Po wszystkim artystka udzieliła kilku wywiadów, w których zdradziła jak się obecnie czuje. Po jej słowach fani zaczęli się o nią martwić.

Halina Frąckowiak uchodzi za ciepłą artystkę w branży muzycznej. Utalentowana, zawsze z uśmiechem na ustach, potrafi swoim głosem zachwycić niejedną osobę. Piosenkarka popowa i rockowa, kompozytorka i autorka tekstów. Na scenie zadebiutowała w 1963 roku na Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie, gdzie wówczas konkurowała z Czesławem Niemenem, Zdzisławą Sośnicką i Krzysztofem Klenczonem. Halina Frąckowiak została wtedy laureatką "Złotej Dziesiątki", a w 1972 roku rozpoczęła karierę solową, która trwa do dziś. Artystka przez lata zdążyła wydać wiele piosenek, które w szybkim tempie skradły gusta słuchaczy i na dobre zapisały się w naszej kulturze. "Papierowy księżyc", "Bądź gotowy dziś do drogi", czy też  "Mały elf" potrafią zanucić dziś wszyscy.

ZOBACZ TAKŻE: Rolnik szuka żony: Marta Manowska przetrwa czystki w TVP? Wszystko jest już jasne!

eska2: Halina Frąckowiak kiedyś i dziś. Tak w młodości wyglądała słynna piosenkarka

Halina Frąckowiak ma dużo pracy. Jak się czuje na co dzień?

Halina Frąckowiak nie może narzekać na nudę. Mimo iż niebawem skończy 77 lat, cały czas jest aktywna zawodowo, a do tego wygląda elegancko i z klasą! W ostatnim czasie ma powody do dumy, bowiem jej podopieczna Regina Rosłaniec wygrała piątą edycję The Voice Senior. Po wszystkim artystka udzieliła wywiadu dla ShowNews, w którym zdradziła jak o siebie dba i jak się obecnie czuje:

- Jak dbam? Za mało śpię. Nieregularnie jem. Nie dbam w taki sposób, jak pamiętam siebie i to, co robiłam wcześniej. Bierze się to stąd, że mam bardzo dużo pracy, bardzo dużo zajęć i nie nadążam ze wszystkim. Ale jeśli mogę, to staram się oddać się totalnie temu, co jest najwyższe, najlepsze i najmocniejsze dla mnie - wyznała.

Po tych słowach fani Haliny Frąckowiak zaczęli się o nią martwić. Miejmy nadzieję, że po zakończonej edycji The Voice Senior, artystka solidnie odpocznie i nabierze sił, by działać dalej!

ZOBACZ TAKŻE: Regina Rosłaniec dla męża opuściła Polskę. Po wygranej w The Voice Senior nawet jej nie pogratulował