The Voice Kids

i

Autor: AKPA The Voice Kids

The Voice Kids 6 - GODZINA emisji. O której godzinie Voice Kids w TV i online?

2023-04-29 12:37

Szósta edycja muzycznego show dla dzieci The Voice Kids startuje pod koniec lutego 2023 roku. Fani formatu już nie mogą doczekać się premierowych odcinków i poszukują informacji na temat godziny emisji muzycznego programu. O której oglądać nową edycję The Voice Kids w TVP2? Tego nie można przegapić!

Spis treści

  1. The Voice Kids 6 - GODZINA
  2. The Voice Kids 6 - gdzie oglądać TV i online?

The Voice Kids powraca na antenę Telewizji Polskiej! Już w sobotę 25 lutego 2023 roku będziemy świadkami pierwszego, premierowego odcinka szóstej edycji The Voice Kids. Na czerwonych fotelach jak zawsze zobaczymy czterech wspaniałych trenerów w składzie - Cleo, Dawid Kwiatkowski, a także Tomson i Baron z grupy Afromental. Za kulisami natomiast będą czekać na nas prowadzący w składzie Tomasz Kammel i Ida Nowakowska. Przypomnijmy, że do tej pory nagroda główna powędrowała do Roksany Węgiel, Aniki Dąbrowskiej, Marcina Maciejczaka, Sary Egwu-James i Mateusza Krzykały. 

Warto również wiedzieć, że zwycięzca The Voice Kids 6 zdobędzie nagrodę pieniężną w wysokości 50 tys. złotych oraz tytuł Najlepszego Głosu szóstej edycji show. To jednak nie koniec! Dzieci, które zajmą drugie oraz trzecie miejsce dostaną odpowiednio 30 i 20 tysięcy złotych na rozwój talentu.

ZOBACZ TAKŻE: Zakaz używania TikToka i Instagrama dla osób poniżej 15 roku życia! Młodzież jest w szoku!

Szybkie pytania - Cleo

The Voice Kids 6 - GODZINA

O której godzinie oglądać nowe odcinki The Voice Kids 6? Premierowe odcinki będzie można oglądać w każdą sobotę o godzinie 20:00 i 21:05 w TVP 2. 

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda The Voice Kids kusi głębokim dekoltem. Carla Fernandes zdecydowała się na mocny kadr!

The Voice Kids 6 - gdzie oglądać TV i online?

Gdzie oglądać The Voice Kids 6 w TV i online? Jak zawsze premierowe odcinki będą dostępne na antenie Telewizyjnej Dwójki, a także w internecie w TVP VOD. My już nie możemy doczekać się premierowych odcinków, a Wy?

The Voice Kids - do której drużyny pasujesz najbardziej?

Pytanie 1 z 4
Kto jest Twoim ulubionym trenerem?