gwiazdy

Te pary poznały się w "Tańcu z gwiazdami". Ich związki nie przetrwały próby czasu!

2024-04-17 15:42

Program "Taniec z gwiazdami" od prawie 20 lat cieszy się wielką popularnością w naszym kraju. Na fenomen show składają się nie tylko popisy taneczne biorących w nim udział uczestników, ale również rodzące się między nimi uczucia. Na przestrzeni lat z "TzG" wyszło kilka związków, które jednak nie przetrwały próby czasu. Tymi romansami żyła cała Polska!

Te pary połączył "Taniec z gwiazdami", jednak ich uczucia nie przetrwały próby czasu. O kim mowa? O niektórych z tych romansów, które swego czasu rozgrzewały polskie media do czerwoności, mogliście już zapomnieć. My natomiast przypominamy je wszystkie. Z pewnością wielu z was, myśląc o uczuciach, które zrodziły się podczas godzin spędzonych na salach tanecznych, przypomina sobie historię Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela oraz Małgorzaty Foremniak i Rafała Maseraka. Rzeczywiście - o związkach tych uczestników 2. edycji "Tańca z gwiazdami" mówiło się latami. Obie pary dotarły do finału, a kryształowa kula powędrowała w ręce Kasi i Marcina. Aktorka i tancerz pobrali się w 2008 roku i przez kilkanaście lat tworzyli zgrane małżeństwo, którego owocami są Adam i Helenka. To jednak nie wszystkie romanse, jakie miały swój początek w popularnym formacie. Z tej samej edycji wyszła jeszcze jedna para!

"Taniec z gwiazdami". Wszystkie partnerki Rafała Maseraka. Z jedną połączył go płomienny romans!

Rafał Maserak OSTRO o Dagmarze: NIE CHCE SIĘ ROZWIJAĆ

Związki w "Tańcu z gwiazdami". Tymi romansami żyła cała Polska!

Taniec to emocje, a godziny spędzone na salach tanecznych mogą bardzo zbliżyć. Przekonali się o tym uczestnicy najpopularniejszego show tanecznego w Polsce. Na przestrzeni lat z "TzG" wyszło sporo par. Ich uczucia nie przetrwały jednak próby czasu. W naszej galerii zebraliśmy zdjęcia gwiazd, które zakochały się w swoich partnerkach i partnerach tanecznych.

Źródło: Te pary poznały się w "Tańcu z gwiazdami". Ich związki nie przetrwały próby czasu!