Paula Karpowicz Topky

i

Autor: AKPA

ŚLUBY GWIAZD

Tak wyglądał ślub Pauli Karpowicz z Topky. Teledysk zakochanych wzrusza do łez

2023-08-02 11:02

Ślub Pauli Karpowicz z zespołu Topky, był niesamowicie ważnym wydarzeniem w branży disco polo. Piękna wokalistka powiedziała sakramentalne tak, a w sukni ślubnej prezentowała się oszałamiająco! Do sieci trafił oficjalny teledysk ślubny Pauli i jej męża. Łzy wzruszenia gwarantowane!

Ślub Pauli Karpowicz z Topky był jak z bajki i odbył się w piątek 12 maja. Na początku były przygotowania, sesja zdjęciowa z druhnami i koleżankami, aż w końcu Pan Młody przyjechał po swoją wybrankę do domu. Następnie Paula i jej wybranek udali się do kościoła, by właśnie tam powiedzieć sobie sakramentalne tak w obecności najbliższych im osób. Do świątyni przybyli retro limuzyną Lincoln Excalibu, jak podaje Super Express - tą samą, którą na swój ślub jechał sam Robert Lewandowski. Po uroczystości wszyscy udali się na salę weselną, która przepełniona była białymi kwiatami, zwisającymi z sufitu. O wystrój zadbała Izabela Kurdyła, znana także jako Instagramowa Dama Kier, a organizacją całego wydarzenia zajmowała się agencja Izabeli Janachowskiej. Jak również podaje Super Express, same kwiaty z sali weselnej kosztowały blisko 70 tysięcy złotych!

Topky (Szybkie Pytania)

Teledysk ślubny Pauli Karpowicz z Topky

Ślub Pauli Karpowicz z Topky był niesamowicie ogromnym i ważnym wydarzenie w branży disco polo. Piękna wokalistka razem ze swoim ukochanym Grzegorzem Zimeckim, powiedzieli sobie sakramentalne tak i tym samym stworzyli swoja własną rodzinę. Choć od ich najpiękniejszego dnia w życiu minęło trochę czasu, to niedawno w sieci pojawił się oficjalny teledysk z uroczystości. Widać na nim nie tylko wzruszające kadry spod domu Panny Młodej, ale także dobrą zabawę na sali weselnej. Poniżej prezentujemy Wam teledysk ślubny Pauli z Topky. Ależ to była impreza!

ZOBACZ TAKŻE: Paula Karpowicz z zespołu Topky ma problemy ze zdrowiem! Lekarze wydali diagnozę

Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy disco polo po zdjęciu? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten gwiazdor?
Zenek Martyniuk