Ewa Farna

i

Autor: AKPA

naturalna piękność

Tak wygląda Ewa Farna bez makijażu. Ciężko oderwać od niej wzrok!

2024-06-11 10:46

Gwiazdy bez makijażu to rzadkość. Raczej widzimy je wymalowane z podkreślonym okiem, ustami i perfekcyjnie wykonturowaną twarzą. Są jednak wyjątki i niektórzy artyści kochają swoją naturalność i potrafią pokazać się fanom bez tuszu na rzęsach, czy też podkładu na twarzy. Do tego grona zalicza się między innymi Ewa Farna, której naturalny wygląd spodobał się internautom.

Polska piosenkarka o czeskich korzeniach zdobyła rzeszę wiernych fanów nie tylko w naszym kraju, ale także u naszych sąsiadów. Powodem są nie tylko wpadające w ucho piosenki z głębokim przekazem, ale także wartości z jakimi utożsamia się gwiazda. Nie jest tajemnicą, że Ewa Farna kocha siebie taką jaką jest - czy waga pokaże jej kilka kilogramów do góry, czy też w dół. Ciało gwiazdy zmieniło się mocno po ciąży, a ona nie dąży do perfekcji i nie czuje potrzeby, by cokolwiek w sobie zmieniać. Jej słowa o akceptacji ciała i siebie, takim jakim się jest idealnie pokrywają się z tym, jakie posty wrzuca na swojego Instagrama, czy też jakie piosenki śpiewa. Mamy tu na myśli piosenkę "Ciało", która opowiada o celebrowanie ciała pod względem jego funkcjonowania a nie tylko estetyki, która w dzisiejszych czasach jet na topie.

ZOBACZ TAKŻE: Cena jagodzianki u Magdy Gessler mocno szokuje. Internauci grzmią, a Lara tłumaczy wartość drożdżówki

Ewa Farna z nową płytą w Radiu ESKA

Ewa Farna bez makijażu

Wiemy już, że 30-letnia artystka kocha swoje ciało i szanuje je po dwóch porodach. Nie jest także tajemnicą, że uwielbia siebie w wersji naturalnej, a za to kochają ją także jej fani. Niedawno Ewa Farna wrzuciła na swojego TikToka krótki filmik, na którym można zobaczyć ją bez grama podkładu do twarzy, pudru czy też pomalowanych rzęs. Trzeba przyznać, że w wersji sauté wygląda naprawdę nieźle i w takim wydaniu śmiało mogłaby pokazać się na ściance!

ZOBACZ TAKŻE: Marta Manowska jest w ciąży? Fani "Rolnik szuka żony" nie mają wątpliwości

The Voice: My podajemy artystę z programu, a Ty zgadujesz która to jego piosenka!

Pytanie 1 z 10
Która piosenka należy do Rafała Brzozowskiego?