KIEDYŚ I DZIŚ

Tak kiedyś wyglądała Julia Wieniawa. Pamiętacie ją z czasów Rodzinki.pl?

2024-04-20 16:11

Julia Wieniawa jest dziś jedną z popularniejszych artystek w naszym kraju. Nie tylko zachwyca swoimi umiejętnościami, ale także kobiecą urodą. Aktorka zyskała rozpoznawalność dzięki roli Pauliny, grając w serialu Rodzinka.pl. Jak na przestrzeni lat zmieniła się gwiazda? Mamy jej stare zdjęcia!

Niektórzy twierdzą, że niedługo wyskoczy nawet z lodówki. Mowa o Julii Wieniawie, która jest niesamowicie utalentowaną artystką na każdej płaszczyźnie. Czego się nie dotknie robi to perfekcyjnie, a jej osiągnięciami i kobiecą urodą zachwycają się wszyscy. Dowodem na to jest chociażby zajęcie drugiego miejsca w 11. edycji programu Polsatu Dancing with the Stars, gdzie aktorka tańczyła w parze ze Stefano Terrazzino. Kolejnym dowodem na jej spektakularną karierę są bardzo ważne role w filmach i serialach, a także nagrody z prestiżowych plebiscytów. Julia Wieniawa ma na swoim koncie również występy w reklamach, a także współprowadzenie ważnych imprez telewizyjnych. Mimo iż zasłynęła w 2013 roku z roli Pauliny w serialu Rodzinka.pl, to cały czas jest na językach mediów i publiczności. Pamiętacie ją z tamtych lat?

Julia Wieniawa fanką Adama Mirka. To jego wybrano "twórcą roku 2023"!

Julia Wieniawa kiedyś i dziś

Julia Wieniawa może pochwalić się dobrymi genami, ponieważ patrząc na jej zdjęcia z przeszłości i te teraźniejsze, można stwierdzić, że czas zatrzymał się dla niej w miejscu. Pamiętacie ją z Rodzinki.pl? Wtedy nie była jeszcze pełnoletnia! W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z okresu wieloletniej kariery Julii Wieniawy. Uwaga - można się zakochać!