PRZYJAŹŃ

Tak Dagmara Kaźmierska wspiera Roxie Węgiel w Tańcu z Gwiazdami. Urocze! W końcu to jej "iskierka"

2024-04-23 9:45

Dagmara Kaźmierska z powodów zdrowotnych zrezygnowała z udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Mimo to kibicuje swoim znajomym z parkietu, a zdecydowanie najbardziej wspiera Roksanę Węgiel z którą mocno się zaprzyjaźniła. Takie wsparcie dla 19-latki jest na wagę złota!

Walka o kryształową kulę trwa w najlepsze, a w grze zostały już tylko cztery pary. O wejście do finału powalczą Julia Kuczyńska (Maffashion), Anita Sokołowska, Maciej Musiał i Roksana Węgiel. Poziom wiosennej edycji show jest naprawdę wysoki i co ciekawe, pierwszy raz w historii programu w finale zobaczymy nie dwie, ale aż trzy pary! Niekwestionowaną królową parkietu jest najmłodsza uczestniczka Tańca z Gwiazdami, czyli Roksana Węgiel. Piosenkarka od pierwszego odcinka daje czadu na parkiecie i zdobywa wysokie noty. W ósmym odcinku programu, który miał miejsce 21 kwietnia, Roxie i jej taneczny partner Michał Kassin zatańczyli aż dwie choreografie. W tej drugiej towarzyszył im ukochany artystki Kevin Mglej, który zrobił na oczach milionów ludzi salto! Spektakularne widowisko otrzymało od jurorów cztery dziesiątki, a dzięki głosom widzów, Roxie i Michał przeszli do półfinału.

ZOBACZ TAKŻE: Kevin Mglej zrobił salto na oczach milionów Polaków! To Roxie Węgiel napisała po jego występie w TzG

Roksana Węgiel stanęła w obronie Kevina

Taniec z Gwiazdami 2024: Dagmara Kaźmierska wspiera Roksanę Węgiel

Taniec z Gwiazdami to nie tylko przygoda i wspomnienia do końca życia, ale także nawiązanie znajomości z wieloma osobami, a nawet narodzenie się niesamowitych przyjaźni. W wiosennej edycji show idealnym przykładem jest relacja Dagmary Kaźmierskiej i Roksany Węgiel, które mocno się polubiły. Królowa życia nazwała nawet piosenkarkę "iskierką" i gdy odeszła z programu, cały czas wspierała nową koleżankę w social mediach. Kaźmierska prosiła swoich fanów o głosy na Roxie Węgiel, a dodatkowo udostępniła jej występ z ósmego odcinka, którym również się zachwycała.

Roksana Węgiel nie przeszła obojętnie obok wsparcia starszej koleżanki. Oznaczona na jej relacji, od razu udostępniła ją u siebie na profilu i podpisała słowami "jesteś najukochańsza". Jak widać, wiek to nie jest żadna granica, ana przyjaźń i wsparcie kobiet zawsze miło się patrzy! Wspólne zdjęcia Roxie i Dagmary z Tańca z Gwiazdami, znajdziecie w naszej galerii.