RODZICE GWIAZD

Mama Macieja Musiała to prawdziwa piękność. To warto wiedzieć o Annie Markiewicz-Musiał

2024-05-07 11:00

Maciej Musiał ma niesamowicie silną więź ze swoją mamą, którą w sieci zachwyca się każdy. Piękna blondynka, która zawsze wygląda z klasą to nie jego siostra, jak myślało wiele osób, lecz najukochańsza mama na świecie! Kim jest Anna Markiewicz-Musiał? To warto o niej wiedzieć.

Kim jest mama Macieja Musiała? Piękna blondynka, gdy tylko pojawia się u boku syna wzbudza spore sensacje. Maciej Musiał to jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Rozpoznawalność zyskał dzięki roli Tomka Boskiego w serialu Rodzinka.pl. Od tamtej pory jego kariera nabrała wiatru w żagle, a popularność mocno wzrosła. W wiosennej edycji "Tańca z Gwiazdami" pojawił się na parkiecie jako uczestnik edycji i od pierwszego odcinka zaczął zbierać pozytywne noty od jurorów. W tym wszystkim mocno kibicuje mu jego mama, z którą co ciekawe łączy go niesamowicie silna i wyjątkowa więź. To nie tylko relacja synem z matką, lecz także piękna przyjaźń. Maciej Musiał w wielu wywiadach i na swoich social mediach ciepło wypowiadał się o swojej rodzicielce, mówiąc wprost że jest ona "silną, niebywale mądrą i piękną kobietą".

Dlaczego Maciej Musiał zdecydował się na udział w Tańcu z Gwiazdami | wywiad ramówka Polsat

Anna Markiewicz-Musiał - wiek, wzrost

Ile lat ma mama Macieja Musiała? Internauci poszukują w sieci informacji na temat wieku Anny Markiewicz-Musiał, jednak nie znajdziemy odpowiedzi w sieci. Mama aktora wygląda bardzo młodo i często ludzie mylą ją z jego dziewczyną lub siostrą. Nie wiemy również jakiego wzrostu jest Anna Markiewicz-Musiał. Patrząca na zdjęcia możemy domyślać się tylko, że mierzy około 160cm wzrostu.

Anna Markiewicz-Musiał - mąż

Kim jest mąż Anny Markiewicz-Musiał? Nie każdy wie, że Maciej Musiał pochodzi z rodziny o aktorskich korzeniach. Jego mama Anna i ojciec Andrzej również są aktorami. Nie każdy wie, że w 2014 roku rodzice Macieja Musiała wzięli rozwód i dziś żyją osobno. 

Anna Markiewicz-Musiał - kariera

Czym zajmuje się mama Macieja Musiała? Nie jest tajemnicą, że mama aktora jest dyrektorem artystycznym Teatru Kuffer (warszawski teatr dla dzieci), który założyła w 1995 roku wraz z byłym mężem Andrzejem Musiałem. Zawodowo pracowała również jako aktorka, dziennikarka, autorka i reżyser, a nawet napisała kilka scenariuszy teatralnych dla dzieci. Oprócz tego Anna Markiewicz-Musiał przez kilka lat była menadżerką swojego syna, a nawet stworzyła własną markę odzieżową.

Anna Markiewicz-Musiał - Instagram

Mama Macieja Musiała jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu, wpisując w lupkę jej oficjalną nazwę konta @ankamusial. Kobieta zamieszcza wiele prywatnych ujęć, a także uwiecznia chwile spędzone z najbliższymi. Na jej profilu widać także, że kibicuje synowi w "Tańcu z Gwiazdami".

Listen on Spreaker.