TANIEC Z GWIAZDAMI

Kevin Mglej zrobił salto na oczach milionów Polaków! To Roxie Węgiel napisała po jego występie w TzG

2024-04-22 9:58

Ósmy odcinek Tańca z Gwiazdami wywołał w widzach niesamowite emocje! Wszystko przez występy uczestników nie tylko z ich tancerzami, ale także z bliskimi. Roxie Węgiel na parkiet zaprosiła swojego ukochanego Kevina Mgleja, z którym dała czadu. Mężczyzna na oczach milionów Polaków zrobił salto!

Roxie Węgiel i Kevin Mglej dali czadu na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Wielkimi krokami zbliża się ekscytujący, a zarazem smutny moment w Telewizji Polsat. Z jednej strony widzowie poznają zwycięzcę wiosennej edycji show, a z drugiej będą musieli na jakiś czas pożegnać się ze swoim ulubionym programem. Ósmy odcinek "Tańca z Gwiazdami", który miał premierę na żywo 21 kwietnia, przejdzie do historii. Wszystko dlatego, że gwiazdy po raz pierwszy zaprosiły na parkiet nie tylko swoich tancerzy, ale także bliskich. Maciej Musiał zatańczył z mamą, Maffashion z przyjaciółką, Anita Sokołowska z bratem, Krzysztof Szczepaniak ze swoją partnerką i Roksana Węgiel z miłością swojego życia Kevinem. Ku zdziwieniu wszystkich, ukochany piosenkarki znakomicie poradził sobie na parkiecie, a jurorzy przyznali im aż cztery 10.

ZOBACZ TAKŻE: Mama Macieja Musiała to prawdziwa piękność. To warto wiedzieć o Annie Markiewicz-Musiał

Roksana Węgiel i Kevin Mglej zrobili WSPÓLNE tatuaże

Roksana Węgiel dumna z ukochanego. Kevin Mglej był w "Tańcu z Gwiazdami"

Nie da się ukryć, że Roksana Węgiel jest objawieniem 14. edycji "Tańca z Gwiazdami", gdzie na parkiecie z Michałem Kassinem, radzi sobie znakomicie! Para z odcinka na odcinek otrzymuje wysokie noty, a do tego wspierają ich wierni fani. W ósmym odcinku wszystkie gwiazdy miały za zadanie zatańczyć aż dwie choreografie - jedną z tancerzem, a drugą z tancerzem i bliską osobą. Wiadome było, że Roxie Węgiel na parkiet zaprosi swojego życiowego partnera Kevina, z którym szykują się do ślubu kościelnego.

Początkowo internauci nie wierzyli w taneczne umiejętności Kevina Mgleja i w komentarzach w sieci pisali, że nie da rady podołać swojej znakomicie tańczącej ukochanej. Ku zdziwieniu wszystkich para dała czadu, a na początku choreografii Kevin Mglej zrobił nawet salto! Widzowie byli pod wrażeniem, a w sieci zaczęły wysypywać się pozytywne słowa w jego kierunku:

- Kevin to mnie tak zaskoczył tym saltem, że mi kapcie spadły z nóg. Coś niebywałego. Trudno mnie zadziwić, no, ale to było coś. Jestem pod wrażeniem. Kibicuję wam tym bardziej.. 

- To jest taniec,to są emocje,to jest widowisko na miarę zwycięstwa.

- Kevin zdecydowanie dał radę. Super i brawo. Całość wyśmienita.

Roksana Węgiel kipiała z dumy po występie z ukochanym i od razu po występie, skomplementowała go w sieci:

- Zobaczcie to... Jestem taka dumna z Kevina 😍😍😍 Jak Wam się podobał nasz występ? ❤️ - napisała na swoim InstaStories, udostępniając kawałek ich wspólnego występu.

Poniżej możecie zobaczyć, jak Roxie Węgiel, Michał Kassin i Kevin Mglej zaprezentowali się na parkiecie. Ich wspólny taniec w 12 godzin od publikacji na YouTube, osiągnął blisko 91 tysięcy odsłon!