Łobuzy ft. Topky - Dawaj mi pyska

i

Autor: Radio SuperNova Łobuzy ft. Topky - Dawaj mi pyska

Łobuzy i Topky w hicie "Dawaj mi pyska"! Artyści gościli na antenie Radia SuperNova

2022-07-28 18:52

Łobuzy i Topky dali czadu! Od kilku dni w sieci szaleje ich najnowszy numer "Dawaj mi pyska", który śmiało można stwierdzić, stał się wakacyjnym hitem. Mamy dla Was niespodziankę! Artyści odwiedzili Radio SuperNova i dobrze się u nas bawili, a wideo zamieszczone w tym artykule jest tego dowodem - przekonajcie się sami!

Łobuzy i Topky to połączenie, obok którego nie da się przejść obojętnie! Chłopaki od hitów takich jak "Ona czuje we mnie pinądz" i "Zbuntowany Anioł" zaprosili do współpracy Angelikę Żmijewską i Paulę Karpowicz z grupy Topky. Oczywiście nie mogło być inaczej. Panowie i panie stworzyli piosenkę, która w tydzień zanotowała ponad 1,2 mln wyświetleń na samym YouTube! Łobuzy i Topky zagościli na podium karty na czasie i nic nie zanosi się na to, aby z niej wypadli. Powód? Refren ich najnowszej piosenki "Dawaj mi pyska" od razu zapisuje się w głowie i ciężko go z niej wyrzucić.

Jesteście fanem Łobuzów i dziewczyn z grupy Topky? Jeśli tak, mamy dla Was niespodziankę! Artyści gościli w Radiu SuperNova i na naszej antenie wzięli udział w wyzwaniu, porozmawiali o muzycznej nowości i tym samym odbyła się premiera "Dawaj mi pyska". Wakacyjny hit śmiga już na naszej antenie, a niebawem będziecie mogli na niego głosować w Super 13!

Łobuzy i Topky w radiu SuperNova