Skolim, Filip Lato

i

Autor: AKPA

TO BĘDZIE SHOW

Skolim w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Nie uwierzycie kto wcieli się w króla latino!

2024-04-12 8:32

Przed nami kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i kolejne spektakularne metamorfozy gwiazd. Wiemy już, że w najbliższy piątek jeden z uczestników będzie musiał zamienić się w króla latino, który w mgnieniu oka generuje miliony odsłon w sieci pod swoimi teledyskami, a fanki go kochają. Komu przypadł ten zaszczyt?

Skolim w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to nie żart. Już w najbliższy piątek 12 kwietnia widzowie Polsatu będą mogli obejrzeć uczestnika, który zmieni się tym razem nie w żadną zagraniczną gwiazdę, lecz w króla latino. Skolim, bo o nim mowa, szturmem podbił polską branżę muzyczną. Gdy w sieci pojawił się jego numer "Wyglądasz idealnie", nie mogło być inaczej. Kawałek stał się hitem i wygenerował w rok ponad 182 mln odsłon na samym YouTubie. Szok, co nie? To jednak nie koniec. Każdy kolejny kawałek Skolima jeszcze w dniu premiery zbliżał się do magicznego miliona, a grono jego wiernych fanów stale się powiększało. Dziś Skolim jest bezapelacyjnym królem, dlatego nic dziwnego, że produkcja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zdecydowała się na wybór tego artysty w kolejnym odcinku jubileuszowej edycji show. Kto wcieli się w Skolima? To żadna tajemnica!

ZOBACZ TAKŻE: Cleo i Skolim przyłapani razem! Co ich łączy? Fani nie mają złudzeń

Ramówka Polsatu Katarzyna Skrzynecka Wywiad Eska

Skolim w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - kto wcieli się w króla latino?

To dopiero niespodzianka! Skolim pojawi się w odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" już w najbliższy piątek 12 kwietnia. Nie będzie to jednak Konrad Skolimowski, lecz Filip Lato, który został po raz kolejny uczestnikiem programu Polsatu. Lato będzie miał za zadanie odwzorować nie tylko charakterystyczny wokal Skolima i piosenkę "Wyglądasz idealnie", ale także jego sceniczne ruchy, które są jego znakiem rozpoznawczym. Myślicie, że mu się to uda? Nowy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" już w piątek 12 kwietnia o godzinie 20:00 w Telewizji Polsat. My już nie możemy się doczekać, a Wy?