GWIAZDY

Filip Lato - wiek, żona, życie prywatne, Niemen, wzrost, piosenki, Instagram

2024-04-05 15:27

Filip Lato dał się poznać widzom za sprawą siódmej edycji The Voice of Poland. Mimo iż nie wygrał muzycznego talent-show, jego kariera nabrała wiatru w żagle i dziś można nazwać go prawdziwą gwiazdą! Nagrywa piosenki, koncertuje i można śledzić jego sukcesy nie tylko w internecie, ale także w telewizji. Co musicie o nim wiedzieć? Poznajcie go bliżej, czytając artykuł poniżej.

Spis treści

 1. Filip Lato - wiek, wzrost
 2. Filip Lato - żona
 3. Filip Lato - życie prywatne
 4. Filip Lato - Twoja Twarz Brzmi Znajomo
 5. Filip Lato - piosenki
 6. Filip Lato - Instagram

Filip Lato - wiek, żona, życie prywatne, Niemen, wzrost, piosenki, Instagram takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez ciekawskich internautów. Kim jest Filip Lato? To oczywiście polski wokalista, który dał się poznać widzom jako uczestnik 7. edycji The Voice of Poland. Artysta pojawił się na Przesłuchaniach w Ciemno i wykonując piosenkę She Will Be Loved z repertuaru Maroon 5, przeszedł do kolejnego etapu, dołączając do drużyny Tomsona i Barona. Filip Lato szybko stał się jednym z faworytów muzycznego show i doszedł do odcinków na żywo. Mimo iż jego przygoda z programem zakończyła się kilka odcinków przed finałem, to nic nie przeszkodziło mu w rozwijaniu skrzydeł. Dziś artysta jest jednym z popularniejszych piosenkarzy, który osiąga sukcesy i gromadzi dookoła siebie rzeszę wiernych fanów.

Filip Lato czaruje nie tylko głosem, ale także gra na gitarze i pianinie. Artystę często można oglądać w telewizji podczas głośnych koncertów, czy też innych wydarzeń, które urozmaica swoim wokalem. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

ramówka polsatu Katarzyna Skrzynecka Wywiad Eska

Filip Lato - wiek, wzrost

Ile lat ma Filip Lato? Wokalista urodził się 31 października 1991 roku w Warszawie i jak łatwo można obliczyć w 2023 skończył 32 lata. Internauci zastanawiają się także ile wzrostu ma Filip Lato? Dokładnej informacji nie znajdziemy w sieci, jednak sądząc po zdjęciach możemy domyślać się, że artysta należy do grona wysokich mężczyzn.

Filip Lato - żona

Czy Filip Lato ma żonę? Czy Filip Lato ma dziewczynę? Takie pytania pojawiają się w głowie niejednej fanki, która wzdycha podczas koncertów na jego widok. Artysta trzyma swoje życie prywatne w tajemnicy, dlatego na próżno szukać informacji, czy jego serce jest zajęte.

Filip Lato - życie prywatne

Życie prywatne gwiazd, zawsze interesuje wiele osób. Filip Lato jest jednak artystą, który trzyma je w tajemnicy przed mediami. W sieci nie znajdziemy informacji o jego rodzinie, jednak wiemy, że z wykształcenia jest prawnikiem i na co dzień oprócz muzyki, właśnie tym się zajmuje.

Który wokalista mógłby zostać Twoim chłopakiem?

Pytanie 1 z 8
Co cenisz najbardziej w drugiej osobie?

Filip Lato - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Filip Lato w 2018 roku wziął udział w 9. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a jego występy były ciepło komentowane nie tylko przez jurorów show, ale także widzów przed telewizorami. Piosenkarz wygrał siódmy i dziewiąty odcinek, wcielając się w Jasona Derulo i Czesława Niemena. Po dziewięciu odcinkach doszedł do finału i wcielając się w Roberta Planta z zespołu Led Zeppelin, wygrał program. Filip Lato ponownie wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Będziemy mogli oglądać go w specjalnej edycji, która pojawi się na antenie Polsatu wiosną 2024 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2024. To oni wystąpią w 20. edycji show

Filip Lato - piosenki

Filip Lato ma na swoim koncie wiele piosenek, które są uwielbiane przez słuchaczy. Do najpopularniejszych należą:

 • 100 (współpraca z Sound'n'Grace)
 • Zanim Nas Policzysz (współpraca z Julą)
 • Krawiec
 • Wracam sam
 • Halo Ziemia
 • Lepiej mieć

Filip Lato - Instagram

Filip Lato jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu, wpisując w lupkę jego imię i nazwisko. Artysta prowadzi też fanpage na Facebooku, gdzie również często się udziela, jeśli chodzi o jego karierę w branży muzycznej.