Cleo i Skolim

i

Autor: AKPA

COŚ SIĘ ŚWIĘCI

Cleo i Skolim przyłapani razem! Co ich łączy? Fani nie mają złudzeń

2024-03-25 12:23

Tajemnicze zdjęcie Skolima i Cleo obiegło sieć. Coś się święci? Fani od razu zaczęli zastanawiać się, co łączy tę dwójkę artystów. Nowa piosenka, przypadkowe spotkanie na planie, a może coś więcej? Wystarczyło jedno zdjęcie, by po sieci zaczęły krążyć plotki.

Cleo i Skolim razem? Fani mają ogromną zagadkę. Kim jest Cleo, wie chyba każdy. Gwiazda od wielu lat intensywnie działa w branży muzycznej i nie zanosi się, żeby było inaczej. Wydaje nowości, śpiewa, koncertuje, a oprócz tego jest trenerką w The Voice Kids. Od kilku lat wschodzącą gwiazdą jest także Skolim, który mimo iż nie oczarował jurorów w Disco Star, to i tak mocno rozwinął skrzydła. Z każdą piosenką zdobywa na popularności i robi istny szał, ponieważ jego numery osiągają zawrotne, milionowe odsłony w internecie. Czyżby na horyzoncie szykowała się nowość spod jego skrzydeł, a w dodatku z piękną Cleo? Jedna fotografia zasiała zamieszanie wśród internautów!

ZOBACZ TAKŻE: Chwile grozy na koncercie Disneya. Musieli interweniować medycy!

Tak mieszka Cleo. Luksusowe wnętrza i jacuzzi na tarasie robią wrażenie!

Cleo i Skolim szykują wspólną piosenkę?

Fani nie mogą wytrzymać z ciekawości i poszukują informacji na temat tego, co łączy Cleo i Skolima. Wszystko przez zdjęcie, które pojawiło się na oficjalnym Instagramie Disco Polo Music, na którym widać piękną Cleo w czarnej, lateksowej sukience, która pozuje u boku króla latino - Skolima. Internauci od razy wywęszyli współpracę i zaczęli zadawać pytania w komentarzach:

- Oooo czyżby jakiś duecik się szykował? 

- To będzie cudowny duet

- O ooooo a to cię niespodzianka

- Ulalala coś się szykuje

Myślicie, że będzie to nowa piosenka? Póki co, tylko Cleo uchyliła rąbka tajemnicy na swoim Instagramie. Gwiazda wstawiła zdjęcie, na którym wygląda identycznie jak na tym ze Skolimem i podpisała je, że taki makijaż zmalowała sobie na swój nowy klip. My już nie możemy się doczekać efektów tej współpracy, a Wy? Czekamy z niecierpliwością!