Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Filip Lato, Barbara Kurdej-Szatan

i

Autor: materiały prasowe Polsat

OD KULIS

Twoja Twarz Brzmi Znajomo od kulis. To właśnie tak ściągają uczestnikom makijaż

2024-04-05 13:22

Tona makijażu i różnych specyfików, by tylko upodobnić uczestników programu do danej gwiazdy. Właśnie tak wyglądają przygotowania do odcinków "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak odbywa się zmywanie i ściąganie rzęs, makijażu, tipsów i... skóry? Będziecie zaskoczeni, jak wygląda to naprawdę!

Jak wygląda "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" od kulis? Jeden z uczestników jubileuszowej edycji zdradził całą prawdę i wiemy już, jak odbywa się między innymi "zdejmowanie twarzy". Program Polsatu nadawany jest od 2014 roku i z edycji na edycję, cieszy się ogromną oglądalnością. Widzowie uwielbiają spędzać wolny czas ze swoimi ulubionymi gwiazdami, które wcielają się w polskich i zagranicznych artystów, których wylosują w poprzednim odcinku. Czesław Niemen, Blanka, Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak, czy Dua Lipa, to gwiazdy, które idealnie odwzorowali uczestnicy rozrywkowego show. Obecnie możemy oglądać jubileuszową edycję programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w której występuje między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Stefano Terrazzino, Kacper Kuszewski czy też Filip Lato, który po każdym odcinku uwielbia zdradzać smaczki zza kulis swoim fanom. Tym razem nie mogło być inaczej, a my dowiedzieliśmy się jak wygląda zdejmowanie charakteryzacji w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

ZOBACZ TAKŻE: Filip Lato został na jeden dzień kobietą i... OGOLIŁ NOGI. Teraz stwierdził jakie to było trudne!

Filip Lato zaśpiewał megahit The Weeknd. Ten wykon w Domowym Graniu to Mount Everest muzyki!

Kulisy programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo - to właśnie tak zdejmują "twarz"

Jak uczestnicy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" odzyskują swoją twarz po nagraniach? Charakteryzacje wykonane przez specjalistów wymagają sporo czasu, a ściąga się je w mgnieniu oka. Choć dla fachowców jest to "chwila-moment", tego samego nie mogą powiedzieć uczestnicy przykryci masą podkładu, czymś przypominającym gumę, ze sztucznymi rzęsami, soczewkami, sztucznymi zębami i innymi dodatkami, które zmieniają ich wygląd. Teraz dobrze wiemy jak wygląda ten proces, a wszystko przez kulisy, które ujawnił Filip Lato.

Wokalista i prawnik w jednym, ujawnił swoim fanom jak przebiega proces zdejmowania charakteryzacji po nagraniach programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Okazuje się, że w pierwszej kolejności charakteryzatorzy zdejmują perukę, następnie biorą się za brwi, paznokcie, głowę, rzęsy, soczewki kontaktowe. Później przychodzi czas na zdjęcie kostiumu, sztucznej szczęki i w ostatniej kolejności odzyskanie swojej twarzy spod prawdziwego arcydzieła specjalistów. Jesteście w szoku? W najnowszej rolce Filip Lato pokazał to wszystko krok po kroku.