KIEDYŚ I DZIŚ

Serialowy Kacperek z Rodzinki.pl nie do poznania! To już dorosły mężczyzna

2023-11-20 9:16

Kacperek to najbardziej uroczy bohater kultowego serialu Rodzinka.pl. Aktor przez lata zmienił się nie do poznania - nie tylko jeśli chodzi o jego wygląd, ale także o głos. To dorosły mężczyzna, który w 2023 roku skończył dziewiętnaście lat. Jesteście ciekawi jak dziś wygląda? Będziecie w szoku - ciężko go rozpoznać!

Mateusz Pawłowski znany wszystkim widzom Telewizyjnej Dwójki jako Kacperek Boski z serialu Rodzinka.pl, skończył w czerwcu 2023 roku dziewiętnaście lat. Ciężko w to uwierzyć, ponieważ wciąż wielu osobom kojarzy się z małym, uroczym chłopczykiem, który rozczulał i rozbawiał wszystkich do łez. Mateusz Pawłowski pojawił się na planie serialu mając zaledwie 7 lat i sprawił, że zakochała się w nim cała Polska. W serialu grał do 2020 roku wcielając się w najmłodszego z trojga synów Natalii (Małgorzata Kożuchowska) oraz Ludwika (Tomasz Karolak) i bez żadnego ale można powiedzieć, że dorastał na oczach wszystkich. Młody aktor przez dziewięć lat z małego, słodkiego i rozczulającego chłopca zmienił się w nastolatka i choć już wtedy jego metamorfoza bardzo szokowała, to jako dorosły mężczyzna wygląda jeszcze inaczej!

Kacperek z Rodzinki.pl ocenia BURGERA DRWALA. Hit czy Kit? #EwelinaPyta

Mateusz Pawłowski - kiedyś i dziś

Serialowy Kacperek jest nie do poznania! Dziś ma skończone 19 lat, a po mutacji jego głos zmienił się w głos prawdziwego mężczyzny. Co ciekawe młody aktor nadal zachwyca burzą ciemnych włosów, niczym w serialu Rodzinka.pl, ale od jakiegoś czasu nosi również okulary. W takim wydaniu przypomina niektórym Harrego Pottera - przekonajcie się sami oglądając naszą galerię na górze tego artykułu! Mały Kacperek to już tylko historia.

ZOBACZ TAKŻE: Kacperek z Rodzinki.pl ocenił Burgera Drwala. Hit czy kit? Tak nazwałby swoją kanapkę!

Sonda
Oglądałeś serial "Rodzinka.pl"?