Bryska

i

Autor: AKPA Bryska

Tak wygląda Bryska bez różowej peruki. Ciężko ją rozpoznać - to naprawdę ona?

2023-06-09 13:21

Bryska to kolejne muzyczne odkrycie w polskiej branży muzycznej. Artystka słynie nie tylko z wpadających w ucho piosenek, ale także różowych włosów. Jednak czy wiesz, że jest to tylko peruka, a Bryska w rzeczywistości ma całkiem inny kolor włosów? W naturalnej odsłonie ciężko ją rozpoznać!

Bryska to tak naprawdę pseudonim artystyczny Gabrieli Nowak-Skyrpan. Artystka uchodzi za muzyczne objawienie 2021 roku i ta opinia nie wzięła się bez przyczyny. Bryska zyskała ogromną popularność wydając kawałek o tytule "Panika", a także emiks piosenki "Lato (pocałuj mnie)", który stał się jej pierwszym nagraniem notowanym na liście przebojów AirPlay - Top. Od tamtej pory gdy artystka wydaje nowości, mierzy się z pozytywnymi opiniami słuchaczy, a jej kawałki lądują na listach radiowych przebojów, w tym oczywiście w Radiu SuperNova.

Znakiem rozpoznawczym Bryskiej jest nie tylko jej wokal i wpadające w ucho piosenki, ale także jej różowe włosy! Okazuje się, że jest to peruka, a na co dzień artystka wygląda całkiem inaczej.

Szybkie Pytania - Bryska

Bryska bez różowej peruki

Bryska jest niesamowicie popularną gwiazdą w polskiej branży muzycznej. Jednak czy wiesz, że jest introwertyczką, a szalony styl sceniczny pomaga jej w przełamaniu lęków? Na początku swojej kariery artystka unikała pokazywania twarzy, a gdy osiągnęła sukces postanowiła pokazać się w przemyślanym wizerunku, na który składa się między innymi charakterystyczna różowa peruka. Ku zaskoczeniu wszystkich, artystka coraz chętniej pokazuje się swoim fanom w naturalnej, domowej odsłonie. Tak naprawdę jest brunetką o krótkich włosach i ciężko rozpoznać, że to naprawdę ona!

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Ignacy od hitu "Czekam na Znak"? To wielki polski HIT

Sonda
Bryska - lubisz jej piosenki?