Sara James została blondynką. Jej przemianę skomentował nawet Skolim

i

Autor: AKPA, screen z YT/SKOLIM Official, screen z IG/sara_james_music Sara James została blondynką. Jej przemianę skomentował nawet Skolim

METAMORFOZA

Sara James została blondynką. Jej przemianę skomentował nawet Skolim

2023-07-05 9:03

Sara James jest szaloną nastolatką, dlatego postanowiła poeksperymentować ze swoim wyglądem. Tym razem artystka znana z The Voice Kids postawiła na blond fryzurę, a jej przemianę skomentował nawet król latino - Skolim. Po jej czarnych włosach nie ma już ani śladu!

Sara James blondynką? To nie żart! Kilka lat temu wyszła na scenę programu The Voice Kids i swoim czarującym głosem zachwyciła trenerów, jak i widzów przed telewizorami. Oczywiście nie mogło być inaczej i Sara James weszła do drużyny Tomsona i Barona, a następnie wyśpiewała sobie wielki finał. Nastolatka tam również dała czadu, dlatego nic dziwnego, że stała się zwyciężczynią The Voice Kids 4. Następnie cała Europa mogła poznać ją na Eurowizji 2021, gdzie z piosenką Somebody reprezentowała nasz kraj we Francji. Mimo iż zajęła drugie miejsce, to do pierwszego brakowało jej zaledwie sześciu punktów! Potem przyszła pora na podbicie świata i Sara James wystąpiła w 17. edycji talent show America’s Got Talent, gdzie zaszła do finału. Teraz szalona nastolatka postanowiła poeksperymentować z wyglądem i została blondynką!

Sara James ze złotym przyciskiem w Amerykańskim Mam Talent

Metamorfoza Sary James - blond włosy

Tego nie spodziewał się nikt! Sara James zaszalała i zmieniła kolor włosów, a po czarnych włosach nie ma już ani śladu. Choć 15-latka znana jest z tego, że lubi eksperymentować ze swoim wyglądem, blondu nikt się nie spodziewał. Do tej pory Sara James pokazywała się w najróżniejszych wydaniach - prostych włosach, warkoczach, afro lokach, lecz zawsze w kolorze czarnym. Raz podczas gali rozdania Fryderyków 2023, artystka pojawiła się w czerwonych warkoczykach, ale były to tylko doczepy - podobnie jak w teledysku do numeru "Naprawdę chcę". Teraz postawiła na ogromne zmiany, a jej fryzurę skomentował nawet Skolim:

- Co za stylówka 🔥🔥🔥

Okazuje się, że blond włosy były jednym z elementów na który postawiła Sara James idąc na koncert Beyonce, który odbywał się w Polsce 27 i 28 czerwca 2023 roku. W blond wydaniu można było zobaczyć nastolatkę także w Krakowie, podczas oficjalnej Ceremonii Zamknięcia Igrzysk Europejskich. Poniżej możecie zobaczyć, jak 15-letnia Sara James prezentuje się w blond włosach. Nam ta metamorfoza przypadła do gustu!

Sara Egwu-James bez tajemnic. Co o niej wiesz?

Pytanie 1 z 10
Kiedy Sara Egwu-James przyszła na świat?
Listen on Spreaker.