Bayera

i

Autor: AKPA Bayera

KONCERTY

Roztańczona Polska 2023 Ostrów Wielkopolski - kto wystąpi 2 lipca? Lista gwiazd jest już znana!

2023-07-02 18:52

Najgorętsze taneczne przeboje, plejada gwiazd, spektakularne choreografie, bogactwo konkursów i moc niespodzianek - taka jest Roztańczona Polska! Już w niedzielę 2 lipca odbędzie się kolejny koncert organizowany przez Telewizję Polską. Tym razem wielka scena stanie w Ostrowie Wielkopolskim, a widzowie zobaczą na niej najpopularniejszych artystów. Kto wystąpi? Sprawdźcie!

Roztańczona Polska 2023 zawita do Ostrowa Wielkopolskiego. Kto wystąpi na scenie 2 lipca? Letnia trasa TVP trwa w najlepsze. Za nami kilka koncertów, podczas których artyści zafundowali widzom i publiczności niesamowite emocje. Za nami koncert w Bogatyni, Gorzowie Wielkopolskim, Stalowej Woli, Łomży, Gryfinie i Łowiczu. W ubiegłą niedzielę miasto w województwie łódzkim gościło plejadę gwiazd z polski, jak i zagranicy. Widzowie TVP mogli obejrzeć specjalne wydanie koncertu pod nazwą "Lato z naszą telewizją" a na scenie pojawili się między innymi Edyta Górniak, Maryla Rodowicz, Fancesco Napoli, Shanguy czy też Helena Vondráčkova. Teraz przyszła pora na Ostrów Wielkopolski. Kogo zobaczymy na scenie 2 lipca? Lista artystów jest już znana!

ZOBACZ TAKŻE: Wakacyjna Trasa Dwójki 2023 - dlaczego nie ma koncertów? Znamy odpowiedź!

Czy Polacy są szczęśliwi w swoim kraju? SZOK!!! #EwelinaPyta

Roztańczona Polska OSTRÓW WIELKOPOLSKI - GWIAZDY

Kto wystąpi w Ostrowie Wielkopolskim? Już w niedzielę 2 lipca o godzinie 20:00 na scenie Roztańczonej Polski w Parku Miejsckim pojawią się gwiazdy disco polo, ale także kultowe nazwiska. Widzowie TVP będą mogli posłuchać na żywo gwiazd takich jak:

  • Chris Cugowski
  • Felivers
  • Bayera
  • Maja Hyży
  • Izabela Trojanowska
  • Aleksandra Szwed
  • i inni.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Edyta Górniak spisała testament. TO chce zostawić Roxie Węgiel i Viki Gabor!

Sonda
Czy wybierasz się na koncert Roztańczona Polska?