Poparzeni Kawą Trzy i Katarzyna Pakosińska

i

Autor: materiały prasowe, fot. Katarzyna Piwecka

Poparzeni Kawą Trzy wystawiają stand-up. OKRUTNA ZŁA I PODŁA z Katarzyną Pakosińską

2022-05-02 11:00

OKRUTNA, ZŁA I PODŁA czyli Kobieta i mężczyźni. Mowa o satyrycznym stand-up'ie muzycznym w wykonaniu Katarzyny Pakosińskiej i zespołu Poparzeni Kawą Trzy. Kiedy i gdzie odbędzie się premiera tej komedii? Gdzie zkaupić bilety? Sprawdźcie szczegóły.

OKRUTNA, ZŁA I PODŁA czyli Kobieta i mężczyźni. To satyryczny stand-up muzyczny w wykonaniu Katarzyny Pakosińskiej i zespołu Poparzeni Kawą Trzy.  Już we wtorek 10 maja 2022 roku o godz. 19:00 na deskach Sceny Relax w Warszawie odbędzie się premiera tej komedii muzycznej. Całość oparta jest o teksty Rafała Bryndala, a wyreżyserowana przez mistrzynię stylu Beatę Harasimowicz.

Charakter tego przedstawienia definiują jedyne w swoim rodzaju piosenki zespołu POPARZENI KAWĄ TRZY, które nawiązują do męskiego postrzegania tego, o czym warto śpiewać. Show, które mają państwo okazję zobaczyć burzy ten wieloletni porządek, a to za sprawą boskiej i błyskotliwej KATARZYNY PAKOSIŃSKIEJ, która w brawurowy sposób wdziera się w świat mężczyzn, kpiąc nieco z ich przyzwyczajeń i doświadczeń udowadniając prawdę, która towarzyszy ich poczynaniom, a sprowadza się do stwierdzenia, że dzięki kobietom stajemy się lepsi. Nasz spektakl jest tego najlepszym dowodem.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie TUTAJ. Bilety do zakupienia dostępne są online.

Natalia Nykiel - Co lubi robić o 3 w nocy? (Szybkie Pytania)