Kasia Cerekwicka

i

Autor: AKPA

KONCERTY W TV

Polskie Biesiady 8 września w TVP2. Lista gwiazd jest już znana

2023-09-08 8:07

Polskie Biesiady zostały bardzo dobrze przyjęte przez widzów TVP. Przed nami kolejny koncert, który tym razem zostanie wyemitowany w piątek 8 września. Kto zaśpiewa na scenie w Pułtusku? Lista gwiazd i prowadzący jest już znana. Będzie to koncert pod hasłem "Lata 20-te, lata 30-te".

Polskie Biesiady w Pułtusku - kto wystąpi 8 września? To zastanawia widzów Telewizyjnej Dwójki, którzy pokochali nowe koncerty w rytm prawdziwej, polskiej biesiady. Były już między innymi biesiady ludowe, góralskie, a teraz przyszła pora na koncert pod hasłem "Lata 20-te, lata 30-te". Tym razem widzowie TVP2 zobaczą odcinek nagrany w Pułtusku, gdzie na podzamczu Domu Polonii odbyły się nagrania wydarzenia. Przypomnijmy, że Polskie Biesiady to popularny cykl wakacyjnych koncertów organizowanych przez Telewizję Polską w klimacie radosnego, muzycznego letniego pikniku. Prowadzącymi koncertu w Pułtusku, który zostanie pokazany w TVP2 8 września o godzinie 20:40 Anna Popek i Robert Rozmus. 

Wywiad Tulia - Radio SuperNova

Polskie Biesiady 8 września 2023 - GWIAZDY

Kto wystąpi na Polskich Biesiadach 8 września? Lista gwiazd jest już znana. W programie nagrywanym w Pułtusku widzowie TVP2 usłyszą największe przeboje lat 20-tych i 30-tych. Wśród gwiazd na scenie pojawi się między innymi:

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdy The Voice na jednej scenie! 8 września zaśpiewa Viki Gabor, Filip Lato i inni

Polskie Biesiady Pułtusk 8.09.2023 - GODZINA

Polskie Biesiady w Pułtusku zostaną wyemitowane w piątek 8 września. Widowisko nie będzie transmitowane na żywo, ponieważ cykl wakacyjnych koncertów "Polskie Biesiady" nagrywany jest zawsze kilka dni przed telewizyjną premierą. Transmisję koncertu Polskie Biesiady z Pułtuska będzie można oglądać 08.09.2023 na TVP2 o godzinie 20:40.

Kogel Mogel - quiz dla fanów. Sprawdź co pamiętasz z kultowego filmu

Pytanie 1 z 12
Kto wcielał się w rolę Katarzyny Solskiej?