KIEDYŚ I DZIŚ

Paulla nie przypomina już siebie sprzed lat. Pamiętacie jej wielki hit "Od dziś"?

2024-04-24 8:56

"Już wiem że od dziś, chcę dzielić z tobą wszystkie moje sny" ten refren śpiewała kilkanaście lat temu cała Polska. Za ten niesamowicie romantyczny numer odpowiada Paulla Ignasiak, która przeszła niesamowitą metamorfozę i nie przypomina już dawnej siebie. Dziś artystka jest blondynką o włosach do ramion!

Paulla przeszła spektakularną metamorfozę, a na nowych zdjęciach ciężko ją rozpoznać. To naprawdę ona? Nie ma chyba osoby, która nie słyszałaby piosenki "Od dziś", która miała swoją premierę w 2008 roku. Numer znalazł się na debiutanckiej płycie artystki i szybko trafił w gusta słuchaczy. To właśnie w tamtym czasie Paulla nosiła brązowe, krótkie włosy z grzywką na bok, stając się tym samym inspiracją dla wielu kobiet, a u fryzjerów pokazywano na wzór właśnie jej zdjęcia. Następnie były loki, a nawet platynowy blond. Dziś Paulla zapuściła włosy i jest blondynką od której ciężko oderwać wzrok. Przefarbowane włosy to nie wszystko. Paulla zgubiła także kilka kilogramów i zmieniła make-up na nieco lżejszy niż kiedyś. Dawniej piosenkarka preferowała wyraźnie podkreślone oczy czarnymi kredkami i uwydatnione usta kolorowymi pomadkami.

Kiedyś nazywali go "polskim Bieberem". Tak zmieniał się Dawid Kwiatkowski

Paulla Ignasiak metamorfoza

Wizerunek Paulli Ignasiak od momentu premiery piosenki "Od dziś" zmienił się kilka razy. Wokalistka kombinowała nie tylko z kolorem włosów, ale także z fryzurą. Dziś jest blondynką, a jej włosy sięgają do ramion! W naszej galerii na górze tego artykułu znajdziecie zdjęcia Pauli z dawnych czasów, jak i te najświeższe. Trzeba przyznać, że ta metamorfoza jest naprawdę zaskakująca!