NIKI z muzyczną nowością Co Ze Mną Będzie? podbija internet. Piosenka wpada w ucho!

i

Autor: materiały prasowe NIKI z muzyczną nowością "Co Ze Mną Będzie?" podbija internet. Piosenka wpada w ucho!

NIKI z muzyczną nowością "Co Ze Mną Będzie?" podbija internet. Piosenka wpada w ucho!

2023-03-10 11:52

NIKI ma na koncie już kilka utworów. Jej poprzedni singiel "Napisy Końcowe" został zrealizowany w ramach wygranego konkursu BE A STAR, a piosenkę "Amnezja" możemy usłyszeć w kilku rozgłośniach radiowych. Teraz przyszła pora na nowość "Co Ze Mną Będzie?", którą możecie usłyszeć na antenie Radia SuperNova!

NIKI w swoich piosenkach zawsze przekazuje słuchaczom wiele szczerych emocji. W utworze "Co Ze Mną Będzie?" odsłania się opowiadając o swojej naiwności, tekst jest skierowany do wszystkich, którzy dali zbyt wiele szans osobom, które na to nie zasłużyły. W efekcie, tak jak słyszymy w piosence, "znowu rzucają siebie w ogień". Ten singiel uświadamia, że jeśli nie kochasz samego siebie, to nie jesteś w stanie zadbać o własne dobro. Czas wyciągnąć wnioski, uczyć się na błędach i zaprzyjaźnić się z samym sobą. 

NIKI zdradziła nam, kto był inspiracją do napisania utworu "Co Ze Mną Będzie?":

- Do stworzenia tego singla zainspirowała mnie Taylor Swift z piosenką "Anti-Hero", a konkretnie zainspirował mnie wers "Ja jestem problemem, to ja". Słysząc te słowa już wiedziałam, co chcę przekazać swoim słuchaczom. Aby pokochali samych siebie i stali się własnymi sprzymierzeńcami!

Michał Wiśniewski - „StartUp Music? Rewelacja!”

Za produkcję singla odpowiada Kamil Szmeiduch oraz Marcin Limek, który na koncie ma wiele współprac z takimi nazwiskami, jak Beata Kozidrak czy Ania Wyszkoni. "Co Ze Mną Będzie?" jest pierwszą piosenką, która ukaże się na debiutanckim mini albumie (EP) NIKI

NIKI, czyli Nikola Zielińska, ma 19 lat, pisze i komponuje własne piosenki, a na co dzień jest maturzystką zafiksowaną na punkcie nauki biologii. Mieszka w okolicach Radomia, słucha głównie muzyki alternatywnej, nie brakuje też muzyki rockowej i popowej. Najbardziej inspiruje się swoimi doświadczeniami, a tak naprawdę wszystkim wokół - innymi artystami czy dobitnymi kwestiami powiedzianymi w filmach. Jej idolką od dziecka i wielką inspiracją jest Melanie Martinez. Bardzo inspiruje ją również muzyka Conan'a Gray'a, sanah, zespołu Queen czy Taylor Swift.

Warto również wiedzie, że premiera piosenki NIKI - Co Ze Mną Będzie? odbyła się w Radiu SuperNova, a teraz znajduje się w propozycjach do Super 13.