Cleo i Donatan

i

Autor: AKPA

drogi prezent

Nie do wiary! To dostał Donatan od Cleo. Skąd pomysł na tak drogi prezent?

2024-07-10 10:36

W ostatnich miesiącach to Donatan obdarowywał Cleo drogimi prezentami. Teraz role się odmieniły i wyjątkowy, a w dodatku bardzo niecodzienny upominek dała swojemu przyjacielowi piosenkarka. Cleo wybrała dla Donatana... las. Dobrze czytacie - LAS i to nie w szkle, tylko taki prawdziwy.

Cleo i Donatan przyjaźnią się od lat. Łączy ich nie tylko wspólna pasja do muzyki, projekty, ale także chętnie spędzają ze sobą wolny czas poza pracą. Nie jest tajemnicą, że kilka miesięcy temu producent muzyczny sprezentował swojej koleżance dość nietypowy i naprawdę drogi prezent. Donatan z okazji 40. urodzin Cleo podarował jej luksusowy apartament w Warszawie. To jednak nie koniec zaskoczeń. Najwyraźniej przyjaciel lubi rozpieszczać swoją ulubienicę i następnie pod jej nieobecność zamontował jej na tarasie jacuzzi, które nie zostało wniesione po schodach, ani przetransportowane windą. Jacuzzi wjechało na taras Cleo... dźwigiem! Jak widać producent nie oszczędza na drogich prezentach, dlatego w końcu piosenkarka postanowiła mu się odwdzięczyć i podarowała mu las. Skąd pomysł na taki "upominek"?

ZOBACZ TAKŻE: Z kim Cleo śpiewa te piosenki? My podajemy tytuł, a Ty zgadujesz z kim gwiazda stworzyła te kawałki

Tak mieszka Cleo. Luksusowe wnętrza i jacuzzi na tarasie robią wrażenie!

Cleo kupiła Donatanowi las

Takie prezentu nikt by się nie spodziewał, a tym bardziej Donatan od Cleo. Piosenkarka postanowiła zrobić swojemu przyjacielowi niespodziankę i kupiła mu... las. Wcale nie chodzi tu o las w szkle z kwiaciarni, ale o prawdziwą plantację pełną drzew i oczywiście błogiej ciszy. Skąd taki pomysł? Cleo od razu pochwaliła się aktem notarialnym w sieci i opisała całe przedsięwzięcie:

- Radość bliskich jest bezcenna! Postanowiłam podarować Donowi malowniczy las, który dawno temu natchnął go do stworzenia płyty "RÓWNONOC", od której wszystko się zaczęło. To miejsce było dla Niego magiczne, teraz będzie miał je na własność. To prezent terapeutyczny - @don_donatan obiecał "zwolnić", przestać tyle pracować i wrócić do tego co dawało mu radość. Ciesze się, że mogłam zobaczyć łezkę wzruszenia płynąca spod ciemnych okularów - czytamy na Instagramie piosenkarki.

Opis opatrzony jest zdjęciem na którym Cleo siedzi obok Donatana, a ten trzyma złoty akt notarialny. Fani od razu zaczęli komplementować przyjaciół "Wy to umiecie w prezenty", "niesamowity gest", "jakie to kochane". Trzeba przyznać, że zarówno Donatan, jak i Cleo bardzo dbają nie tylko o swoje relacje, ale i o siebie nawzajem. Chcielibyście dostać od kogoś taki las?

ZOBACZ TAKŻE: Tak mieszka Cleo. Luksusowe wnętrza i jacuzzi na tarasie robią wrażenie!