Cleo

i

Autor: AKPA

QUIZ

Z kim Cleo śpiewa te piosenki? My podajemy tytuł, a Ty zgadujesz z kim gwiazda stworzyła te kawałki

2024-06-27 11:03

Cleo ma na swoim koncie wiele hitów, w tym kilka piosenek nagranych w duecie z innymi gwiazdami. Czy wiesz z kim nagrała "Bratnie dusze", a kto dołączył do niej przy piosence "Kocham"? Te duety zaskoczyły fanów gwiazdy, dlatego sprawdź się w naszym quizie!

Cleo to jedna z najsympatyczniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Mimo iż od niepowodzenia zaczęła swoją karierę - nie przeszła castingu w X Factorze, to dziś ma na swoim koncie wiele hitów, zagranych koncertów, posadkę jurorki w The Voice Kids i miliony fanów, którzy niesamowicie ją kochają! Cleo odwdzięcza się im tym samym i długo nie pozwala czekać na nowości od siebie. Piosenki które wydaje w szybkim tempie zyskują miano prawdziwych hitów, a teledyski które im towarzyszą gromadzą miliony odsłon w sieci. Nie da się ukryć, że najchętniej oglądanym klipem Cleo na YouTube jest ten do piosenki "Za krokiem krok", który wygenerował łącznie 107 milionów odsłon. Na drugim miejscu jest kawałek "Łowcy gwiazd", a na trzecim "Dom".

ZOBACZ TAKŻE: Tak mieszka Cleo. Luksusowe wnętrza i jacuzzi na tarasie robią wrażenie!

Tak mieszka Cleo. Luksusowe wnętrza i jacuzzi na tarasie robią wrażenie

QUIZ: z kim Cleo śpiewa te piosenki?

Skolim, Wersow, Dawid Kwiatkowski, Maryla Rodowicz i nie tylko! Czy wiesz z kim Cleo nagrała piosenki? Artystka ma nie tylko solowe kawałki, ale także współprace z koleżankami i kolegami z branży. Dla wszystkich fanów muzyki Cleo mamy quiz, w którym do tytułu należy dopasować zespół lub artystów, z którymi nagrała daną piosenkę. Myślicie, że to takie proste? Przekonajcie się sami.

Quiz dla fanów Cleo. Z kim śpiewa te piosenki?

Pytanie 1 z 8
Z kim Cleo nagrała piosenkę "Neony"?