TYLKO POZAZDROŚCIĆ

Tak mieszka Cleo. Luksusowe wnętrza i jacuzzi na tarasie robią wrażenie!

2024-04-19 12:54

Cleo nie ma czasu na nudę. Intensywnie pracuje, spełnia się w roli piosenkarki, trenerki The Voice i popularnej gwiazdy w Polsce. Mimo natłoku pracy i obowiązków, uwielbia spędzać czas w swoim luksusowym mieszkaniu. W jej "czterech ścianach" rządzi czerń, złoto i marmur, a na tarasie może błogo odpoczywać w swoim jacuzzi.

Cleo uchodzi za jedną z najsympatyczniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Choć od niepowodzenia zaczęła swoją karierę (była w X Factorze, jednak nie przeszła castingu), to porażka nie podcięła jej skrzydeł i poszła dalej. Dziś wie o niej każdy, a piosenki które wydaje, często otrzymują miano hitów. Nie można również zapomnieć o licznych koncertach na których daje czasu i o roli trenerki w The Voice Kids. To właśnie tam pokazała widzom Telewizyjnej Dwójki swoje ciepło i charakter, który mocno przypadł im do gustu. Od drugiej edycji programu, Cleo jest ulubioną, telewizyjną "ciocią" uczestników i co ciekawe, ma na swoim koncie dwóch zwycięzców, którymi zostali AniKa Dąbrowska w 2. edycji show i Mateusz Krzykała w 5. edycji show.

14-latka doprowadziła do łez Nataszę Urbańską i Cleo!

Mieszkanie Cleo. Tam rządzi prawdziwy luksus

Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak mieszka Cleo? Artystka ma swoje gniazdko w Warszawie, które nie tylko jest przytulne, ale przede wszystkim na wysokim poziomie. W oczy rzucają się wielkoformatowe okładziny i płytki marmurowe, które nadają pomieszczeniom charakteru. W jej domu rządzą ciemne kolory - szczególnie czerń, która przełamywana jest złotymi dodatkami, takimi jak baterie. W pomieszczeniach  nie brakuje także zieleni, a na tarasie stoi jacuzzi, w którym Cleo spędza wolny czas. Ah tylko pozazdrościć! Zdjęcia mieszkania Cleo, znajdziecie w naszej galerii.