Natalia Oreiro

i

Autor: AKPA; Instagram.com/nataliaoreirosoy Natalia Oreiro zrobiła rozbieraną sesję zdjęciową.

Natalia Oreiro całkowicie nago! 46-letnia gwiazda lśni w odważnej sesji

2023-06-23 13:32

Natalia Oreiro zaskoczyła fanów swoimi odważnymi zdjęciami, które pojawiły się w jej mediach społecznościowych. Słynny "zbuntowany anioł" wziął udział w rozbieranej sesji zdjęciowej, która zrobiła furorę w internecie. Na opublikowanych zdjęciach urugwajska aktorka i piosenkarka jest całkowicie nago!

Natalia Oreiro opublikowała nową sesję zdjęciową, która mogła zaskoczyć wielu internautów. Pochodząca z Urugwaju gwiazda od wielu lat uważana jest za prawdziwą piękność. Aktorka skończyła 46 lat, a nadal jest w znakomitej formie. Może pochwalić się świetną figurą, zadbaną cerą i pięknymi włosami. Oreiro nie ma powodów do wstydu i nie boi się odważnych sesji. Dowodem na to są zdjęcia, która ostatnio pojawiły się na jej profilu na Instagramie. Gwiazda Zbuntowanego anioła jest na nich całkowicie rozebrana. Na na sobie tylko buty w kolorze tęczy. Fotografie mają być hołdem dla społeczności LGBTQ+.

ZOBACZ TAKŻE: Natalia Oreiro skończyła 45 lat. Tak zmieniała się przez lata gwiazda Zbuntowanego Anioła

Natalia Oreiro w nagiej sesji zdjęciowej!

"Duma, prawa, wolność, miłość. Każdego dnia" - napisała na Instagramie Natalia Oreiro i dodała zdjęcia z motywem flagi społeczności LGBTQ+. Aktorka jest na nich bez ubrań i wygląda znakomicie! Pod zdjęciami posypały się niemla same pozytywne komentarze. Post artystki zamieszczamy niżej.

Natalia Oreiro - kim jest?

Natalia Oreiero zdobyła popularność w Polsce na przełomie lat 90. i 2000. Wszystko zaczęło się od telenoweli Zbuntowany anioł, w której grała główną rolę. Później pojawiły się seriale Kachorra to ja i Jesteś moim życiem. Popularny był także film Argentyńczyk w Nowym Jorku. Oreiro jest też piosenkarką. Jej największe hity to Cambio Dolor, Rio de la Plata i Me Muero De Amor.

Hity Lata 2023 - te piosenki będą królować w te wakacje!
Źródło: Natalia Oreiro całkowicie nago! 46-letnia gwiazda lśni w odważnej sesji